Jarná kampaň Lindex prináša výrazné farby a vzory

Lindex prichádza s novou jarnou kolekciou, ladenou v mestskom štýle, ktorá hýri neotrelými  kombináciami farieb, veselými vzormi a čistými ženskými detailmi. Jarná kampaň sa fotila v Južnej Afrike, v pulzujúcich uliciach Kapského Mesta.

„Čoskoro je tu jar a to je ten správny čas na oživenie šatníka pohodlnými súpravami, tkanými topmi s čistými líniami i množstvom odvážnych farieb. Základ kolekcie tvorí zmes kaki zelenej, oranžovej, čiernej a modrej, ktorá je rozvinutá do rôznych odtieňov. Táto farebná škála je zvýraznená osobitými zvieracími vzormi a pôsobivými africkými motívmi,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex.  

Aktérkami jarnej kampane Lindex sa stalo 7 modeliek. Patrí medzi ne aj švédska modelka Sabina Karlsson. Sabina je skutočne inšpirujúca. Módne línie jarných modelov a duch našej značky sa vďaka energii a sebavedomiu, ktoré zo Sabiny vyžarujú, zhmotnili do tej pravej podoby.

„Kampaň je veľmi trendová a srší množstvom jedinečnej energie. To, že sa Lindex snaží prostredníctvom svojej kampane ukázať svetu rôzne ženy, u ktorých sa nehľadí na telesné rozmery či etnický pôvod, prináša nesmiernu inšpiráciu. Pri fotení tejto kampane však nebola núdza ani o dobrú zábavu,“ hovorí Sabina Karlsson.

Jarná kolekcia Lindex bude v predajniach a online na lindex.com od 23. marca.

Fotograf: Pamela Hanson
Styling: Lindex Studio
Líčenie: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com