Jarná kampaň Lindex prináša výrazné farby a vzory

Lindex prichádza s novou jarnou kolekciou, ladenou v mestskom štýle, ktorá hýri neotrelými  kombináciami farieb, veselými vzormi a čistými ženskými detailmi. Jarná kampaň sa fotila v Južnej Afrike, v pulzujúcich uliciach Kapského Mesta.

„Čoskoro je tu jar a to je ten správny čas na oživenie šatníka pohodlnými súpravami, tkanými topmi s čistými líniami i množstvom odvážnych farieb. Základ kolekcie tvorí zmes kaki zelenej, oranžovej, čiernej a modrej, ktorá je rozvinutá do rôznych odtieňov. Táto farebná škála je zvýraznená osobitými zvieracími vzormi a pôsobivými africkými motívmi,“ hovorí Annika Hedin, vedúca oddelenia dizajnu spoločnosti Lindex.  

Aktérkami jarnej kampane Lindex sa stalo 7 modeliek. Patrí medzi ne aj švédska modelka Sabina Karlsson. Sabina je skutočne inšpirujúca. Módne línie jarných modelov a duch našej značky sa vďaka energii a sebavedomiu, ktoré zo Sabiny vyžarujú, zhmotnili do tej pravej podoby.

„Kampaň je veľmi trendová a srší množstvom jedinečnej energie. To, že sa Lindex snaží prostredníctvom svojej kampane ukázať svetu rôzne ženy, u ktorých sa nehľadí na telesné rozmery či etnický pôvod, prináša nesmiernu inšpiráciu. Pri fotení tejto kampane však nebola núdza ani o dobrú zábavu,“ hovorí Sabina Karlsson.

Jarná kolekcia Lindex bude v predajniach a online na lindex.com od 23. marca.

Fotograf: Pamela Hanson
Styling: Lindex Studio
Líčenie: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 480 obchodov v 17 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikačný koncept „We make fashion feel good“ jasne vyjadruje, čo Lindex robí a za čím si stojí. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.