Jarná kampaň švédskej módnej značky Lindex odráža jej hodnoty

„Spodná bielizeň pre ľudí ako ste vy alebo ja.“ – to je odkaz spoločnosti Lindex pre kampaň tejto jari, ktorá vyzdvihuje úžasné ženy v rôznych fázach života, v každodennom prostredí.

„Chceme, aby každá žena mohla byť sama sebou a cítiť sa plná inšpirácie a sebadôvery, bez ohľadu na to, o koho ide, ako vyzerá alebo ktorou cestičkou života sa rozhodla kráčať. V našej komunikácii chceme skutočne poukázať na naše hodnoty – nefalšovanosť, osobnosť a inkluzívnosť“, hovorí výkonná riaditeľka Susanne Ehnbåge.

Kampaň na spodnú bielizeň Lindex zahŕňa úžasné ženy v každodenných situáciách. Presadzovanie inkluzívnosti a pozitivity tela je tiež súčasťou sľubu spoločnosti Lindex o udržateľnosti a hlavným cieľom v oblasti zamerania na „Posilnenie postavenia žien“.

Ženy boli vždy stredobodom pozornosti spoločnosti Lindex, ktorá začala podnikať v oblasti spodnej bliezine už  pred viac ako 65 rokmi. Spoločnosť Lindex je so svojím dedičstvom a dlhoročnými skúsenosťami v oblasti spodnej bielizne lídrom na trhu so spodnou bliezňou v Škandinávii a odborníkom na strih, pohodlie, kvalitu a funkčnosť. Nesmiernej obľube u zákazníkov spoločnosti Lindex sa teší unikátny a jasný koncept „Bra-volution“, ktorý uľahčuje nájsť svoj dokonalý strih.

„Pre spoločnosť Lindex sú ženy všetkým. Chceme mať pozitívny vplyv na každodenné životy našich zákazníkov a neustále vnášanie ženskej perspektívy a potrieb do všetkého, čo robíme, je kľúčom nášho úspechu.“, hovorí Susanne Ehnbåge.


Kampaň spodnej bielizne značky Lindex začína už 23.januára.
 

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov a prevádzkuje cca 460 obchodov v 18 krajinách. Obchodným konceptom firmy Lindex je ponúkať inšpiratívnu a dostupnú módu ženám, ktoré sa o ňu zaujímajú. Sortiment firmy pozostáva z niekoľkých rôznych konceptov dámskej módy, detskej módy, spodnej bielizne a kozmetiky. Viac ako päťdesiat percent produktov firmy je vyrobených z obnoviteľných zdrojov a Lindex sa zaviazal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Lindex je súčasťou skupiny Stockmann registrovanej vo Fínsku. Viac informácií sa dozviete na www.lindex.com.

Subscribe