Jarní večírková kolekce Lindex inspirovaná Kate Hudson

Kate Hudson, modelka společnosti Lindex a múza kolekce jaro/léto 2014, je herečka, která se proslavila nejen svojí nominací na Oscara, ale i svým stylem a minulostí prošpikovanou mnoha večírky na červeném koberci.

Jarní večírková kolekce Lindex, která vstoupí do prodejen a na web lindex.com 23. dubna, našla silnou inspiraci ve stylu, jaký Kate Hudson vyznávala při svých účastech na oslavách a parties. Hlavní slova, která charakterizují tuto kolekci, jsou elegantní, moderní, sexy a okouzlující.

„Při navrhování této kolekce jsme se nechali inspirovat stylem, který využívala Kate před objektivy fotoaparátů na červeném koberci. Chceme poskytnout představu, jak se Kate pro takové příležitosti obléká. Kolekce vyzařuje kouzlo Hollywoodu a svými skvěle nositelnými a slavnostními kousky vzbuzuje dojem luxusu,“ říká Nina Starck, ředitelka designu u společnosti Lindex.

V kolekci zákaznice najdou dvoje klasické šaty delšího střihu, dvě kimona pro asijsky elegantní vzhled a také overal. Tento módní overal je dokonalým kouskem ošacení na večírky; je elegantní a ležérní zároveň.

„Při volbě oblečení na večer je důležité najít takovou siluetu, která bude zdůrazňovat vaše křivky bez ohledu na to, jakou máte postavu. V overalu se budete vždy cítit pohodlně a šik,“ říká Kate Hudson.

Podívejte se na katevakci při stylingu jejich favoritů; večerní šaty, overal, kimono

Kolekce bude uvedena na trh, tedy do prodejen Lindex a na web lindex.com 23. dubna.

Fakta o kampani
Fotograf, fotografie kampaně: Giampaolo Sgura
Režie filmu: Andy Margetson
Kreativní ředitel: Mooks Hanifiah, Wednesday Creative Agency
Kampaň byla nafocena ve studiích Spring Studios a nafilmována ve studiích Park Royal v Londýně

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Společnost Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců s více než 470 prodejnami ve 16 zemích. Náš obchodní koncept spočívá v inspirativní a cenově dostupné módě. Sortiment společnosti Lindex sestává z nejrůznějších módních konceptů oblečení pro ženy, dětského oblečení a dámského spodního prádla. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací naleznete na adrese www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe