Jaunās kolekcijas „MOM” tapšanā Lindex sadarbojas ar Lovisu Burfitu (Lovisa Burfitt).

Šajā pavasarī Lindex laiž klajā kolekciju topošajām māmiņām. Kolekcija „MOM” tiks izlaista interneta veikalā lindex.com kā „ekskluzīva interneta veikala prece”, un pārdošana sāksies martā.

Veidojot dizainu jaunajai līnijai, Lindex sadarbojās ar Lovisu Burfitu. Viņa ir veidojusi ilustrācijas apdrukām, kas būs redzamas uz trijiem krekliņiem šajā topošo māmiņu apģērbu kolekcijā. Lovisa Burfita ir viena no veiksmīgākajām skandināvu ilustratorēm. Viņas ilustrācijas ir guvušas atzinību visā pasaulē, pateicoties sadarbībai ar ietekmīgākajiem dizaina un modes namiem.

„Domāju, ka tas savā ziņā ir bijis Parīzes motīvs. Man patīk attēlot tās arhitektūru — Parīze ir maģiska pilsēta,” šādi Lovisa Burfita atbildēja uz jautājumu par to, kur viņa smēlusies iedvesmu Lindex kolekcijas „MOM” ilustrācijām.

Pavasara kolekcijā ir džinsi un bikses, kā arī svārki, krekliņi un blūzes, kas izgatavoti no austiem un trikotāžas audumiem. Krāsu palete ir ļoti pārdomāta un sniedz daudz kombinēšanas iespēju. Audumi ir izvēlēti, ņemot vērā faktu, ka grūtnieces dod priekšroku mīkstiem, gludiem un ērtiem apģērbiem. Kolekcijai raksturīgas pārdomātas apģērbu detaļas, piemēram, trikotāžas daļa, kas savienota ar bikšu gurnu jostu, kā arī dažādas regulējamas detaļas briestošajam vēderam.

„Kolekcijas mērķis ir piedāvāt lielisku apģērbu lejasdaļas izvēli, lielākoties bikses un džinsus, kā arī vairākus svārku modeļus. Atbilstoši sezonai kolekcija papildināta ar krekliņiem un kleitām. Kombinējot un pieskaņojot kolekcijas apģērbus, topošās māmiņas iegūs garderobi, kas noderēs visu grūtniecības laiku,” stāsta Katrīna Pelmē (Katrin Pellmé), Lindex kolekcijas „MOM” produktu menedžere.

Pavasara kolekcijas pirmā daļa, kurā ir 20 apģērbi, tiks izlaista 10. nedēļā, un pārējie pavasara/vasaras jaunumi nāks klāt aprīļa sākumā un maijā.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: