JAUNUMS — „Better Jersey”

Esam papildinājuši mūsu ilgtspējības principiem atbilstošo bērnu pamatapģērbu kolekciju — iepazīstieties ar „Better Jersey”! „Better Jersey” kolekcijā ir iekļauti pamatapģērbi, kas krāsoti, izmantojot ilgtspējīgāku procesu.

Par „Better Jersey”

• Visi „Better Jersey” apģērbi ir izgatavoti no organiskās kokvilnas.

• Visiem „Better Jersey” apģērbiem ir piešķirts GOTS sertifikāts. GOTS standarts nosaka sociālās un vides prasības attiecībā uz visiem ražošanas procesa posmiem — no šķiedras apstrādes līdz gatavajam produktam.

• „Better Jersey” apģērbi ir krāsoti, izmantojot „Avitera” — resursu patēriņa ziņā efektīvāku procesu, kas ļauj ietaupīt līdz 30% ūdens.

• „Avitera” krāsošanas procesā vairāk nekā 90% krāsvielas tiek fiksēta, un fiksācijas koeficients ir augstāks nekā parastajām krāsvielām, nodrošinot daudzus ieguvumus.

• Jo augstāks ir fiksācijas koeficients, jo mazāk krāsvielas ir nepieciešams un mazāk ūdens tiek patērēts krāsvielas atlieku skalošanas procesā.

• Augstāks fiksācijas koeficients nodrošina arī zemāku enerģijas patēriņu, kā arī tīrākus notekūdeņus un mazāk emisiju.

Par apģērbiem

Pašlaik kolekcijā „Better Jersey” ir iekļauti 32 apģērba gabali (daži no tiem ir vienādā stilā, bet dažādās krāsās).

Kāpēc viss bērnu apģērbu klāsts netiek krāsots, izmantojot ilgtspējīgākus procesus?

Pašlaik pastāv krāsošanas procesa ierobežojumi, un šis process ir pielietojams tikai vienas krāsas apģērbiem konkrētās krāsās. Tomēr mēs pastāvīgi strādājam, lai nākotnē piedāvātu plašāku apģērbu klāstu.

Veikalā Apģērbi būs pieejami veikalos un interneta veikalā no 14. nedēļas.

Informācija par „Better Jersey” uzņēmuma vietnē: http://about.lindex.com/en/better-jersey/

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media