Jean Paul Gaultier disainib Lindexile silmapaistva kollektsiooni

Lindexil täitub 60. tegutsemisaasta moemaailmas! Et seda vääriliselt tähistada, loob Lindex 2014. a sügiskollektsiooni koostöös moetööstuse ühe säravaima ja julgeima nimega, Jean Paul Gaultier'iga.

2014. aastal on Lindexi 60. juubel ning bränd kavatseb sügisel Lindexi kaubamärgi minevikku, olevikku ja tulevikku suurejooneliselt tähistada. Lindex kutsub oma sõbrad, partnerid, töötajad ja kliendid sünnipäevast osa saama, ning suur osa sellest tähistamisest on koostöös Jean Paul Gaultier'iga valminud kollektsioon.

"Sellise kollektsiooni loomine, kus mu moemärgid teisendatakse Lindexi keelde, pakub mulle fantastilise ja lõbusa kogemuse, andes ühtlasi võimaluse osaleda võitluses rinnavähi vastu," ütleb Jean Paul Gaultier. "Usun, et olen leidnud oma moeelementidele suurepärase koosluse, ning kollektsioon tuleb julge, šikk ja jõuline, justnagu Lindexi rõivaid kandev naine!"

"Meil on suur au oma 60. tegutsemisaasta tähistamiseks töötada koos sellise moeikooniga. Jean Paul Gaultier bränd on energiline ja enesekindel ning sobib seetõttu hästi Lindexi brändi ja arengusuundadega," ütleb Lindexi peadisainer Nina Starck.

Kollektsioon Jean Paul Gaultier for Lindex sisaldab naiste- ja lasterõivaid, aksessuaare ning pesu. Kollektsioon, mis aitab kaasa rinnavähi vastu peetavale võitlusele – 10% kollektsiooni esemete müügihinnast annetatakse rinnavähiuuringuteks –, jõuab valitud kauplustesse ja veebilehele lindex.com 8. oktoobril 2014.

Jean Paul Gaultier'i pildistati tema Pariisi stuudios, kus ta parajasti Lindexi kollektsiooni kallal töötas. Fotod: Maja Flink / Lindex

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Anna Elisabeth Vaher
Press Officer & Showroom Manager, Lindex Estonia 
Tel: 372 5695 1633
E-mail: annaelisabeth.vaher@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 480 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media