Jean Paul Gaultier projektuje ikoniczną kolekcję dla Lindex

Aby hucznie uczcić 60 lat istnienia w świecie mody, Lindex na jesień 2014 r. połączy siły z jednym z największych i najbardziej wyrazistych projektantów mody - Jeanem Paulem Gaultierem.

- To wspaniałe i radosne doświadczenie - tworzyć kolekcję, która interpretuje moje kody dla Lindex, a jednocześnie brać udział w walce z rakiem piersi. Uważam, że odnaleźliśmy wspaniałe połączenie tych elementów. Kolekcja jest odważna, elegancka i silna jak kobieta Lindex - mówi Jean Paul Gaultier.

Lindex w 2014 r. kończy 60 lat i planuje hucznie uczcić to jesienią, pokazując przeszłość, teraźniejszość i przyszłość marki Lindex. Lindex zaprosi przyjaciół, partnerów, pracowników i klientów do przyłączenia się do obchodów, których część stanowi współpraca projektowa z Jeanem Paulem Gaultierem.

- To dla nas wielki zaszczyt - pracować wspólnie z taką ikoną wśród projektantów przy okazji obchodzenia 60-lecia powstania naszej marki. Marka Jean Paul Gaultier ma silne poczucie energii i pewności siebie, które dobrze współbrzmią z marką Lindex i kierunkiem, w którym podążamy - mówi Nina Starck, szefowa Działu Projektowania w Lindex.

Kolekcja Jean Paul Gaultier dla Lindex składa się z odzieży damskiej, odzieży dziecięcej, dodatków i bielizny. Kolekcja pojawi się w wybranych sklepach i na lindex.com 8 października 2014 r. i przyczyni się do walki z rakiem piersi, ponieważ 10% ceny sprzedaży przekażemy na badania nad tą chorobą.

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 480 sklepów w 16 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

Subscribe

Media

Media