Kārena Elsone Lindex kampaņā Ziemassvētku pasaka

Lindex turpina sadarbību ar supermodeli Kārenu Elsoni (Karen Elson), kura kopā ar Liju Kebedi (Liya Kebede) ir šī gada kampaņas „Ziemassvētku pasaka” sejas.

- „Kārena Elsone ir viena no pasaules ikoniskākajām modelēm. Viņas stils un pašapziņa lieliski paužLindex zīmola būtību. Esam ļoti priecīgi, ka varam turpināt strādāt kopā ar viņu gaidāmās Ziemassvētku kampaņas laikā,” saka Johans Halins (Johan Hallin), Lindex koncepcijas un mārketinga direktors.

Ziemassvētku kolekcijā ir iekļauti sieviešu, bērnu apģērbi un apakšveļa ar ziemas garderobes aktualitātēm, sākot no ērtiem adījumiem līdz krāšņam džersijam, kas jums ļaus izskatīties moderni un eleganti, kad temperatūras stabiņš būs noslīdējis. Ziemīgi baltā, pelēkā, bēšā un šampanieša krāsa apģērbiem piešķir maigu izskatu, savukārt metāliskais spīdums papildina tos ar brīvdienu aktuālo mirdzumu.

Kampaņa „Ziemassvētku pasaka” tika uzņemta Londonā, to fotografēja Bjarns Jonasons (Bjarne Jonasson). Kolekcija tiks izlaista veikalos visā pasaulē un interneta veikalā lindex.com 47. nedēļā.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com