Karlie Kloss astub üles modellina Lindexi ja Matthew Williamsoni koostöös sündinud kollektsiooni kampaanias

See on Karlie Kloss, maailmakuulus modell, kellest saab sel sügisel Lindexi Matthew Williamsoni kollektsiooni reklaamnägu. Kampaaniafotodel näeb oma kollektsiooni ja disaini isikustamas ka Matthew Williamsoni ennast. Kampaaniamaterjalid valmistati Londoni stuudios ja Matthew veetlev isiksus nähtub nii kampaaniast kui tema disainidest. Piltidel näeb säravat segu trüki- jt mustritest, samuti dekoratiivsetest detailidest koos aksessuaaride ja luksuslike välisrõivastega.

"Olen alati olnud kahe jalaga maa peal ja armastanud hooletut glamuuri; minu kollektsioonidest leiab värve, trükimustreid ja kaunistusi, mis lisavad esemetele rõõmu ja optimismi,” ütleb oma stiilitaju kohta Matthew Williamson ise.

Viimased kaks aastat olen teinud tihedat koostööd Briti reklaamiagentuuriga Saturday, mis seisab ka selle kampaania idee ja ülesehituse taga. 

Agentuuri loovjuht: Mooks Hanifiah

Modell: Karlie Kloss

Stilist: Veronique Didry

Fotograaf: Giampalo Sgura

"Olen Matthew Williamsoni kampaaniaga enam kui rahul. Kampaania hakkab meieni jõudma läbi enamiku meediakanalite, samuti interneti kaudu ning nendes kanalites leidub ka huvitavat ja süvitsi minevat materjali disaineri ja tema kollektsiooni kohta. Alustasime kampaaniaga mõne nädala eest, andes oma klientidele täpseid teateid meie veebilehel, Facebookis, Instagramis ja meie oma uues e-ajakirjas," ütleb Lindexi kontseptsiooni- ja turundusjuht Johan Hallin.

Seoses Matthew Williamsonsi kollektsiooniga saabub müügile ka spetsiaalselt disainitud T-särk tunnuskirjaga ”show some love”, millele Williamson on andnud oma allkirja. See T-särk võtab hästi kokku kampaania sisu, eriti kuna kogu selle toote müügist saadav kasum läheb rinnavähiga peetava võitluse toetamiseks. T-särk on saadaval kõigis Lindexi kauplustes ja veebipoes alates 7. oktoobrist.

 "See on väga oluline asi ja mul on tõepoolest hea meel Lindexit selles vajalikus kampaanias toetada ning tähtsa eesmärgi nimel ise midagi ära teha," ütleb Matthew Williamson.

Disainerkollektsioon saabub müügile De la Gardie kaubamajas ja veebilehel lindex.com 4. oktoobril. 10% selle kollektsiooni müügitulust läheb võitluseks rinnavähiga.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags: