Kārlija Klosa (Karlie Kloss) — modele Lindex kolekcijai, kas tapusi sadarbībā ar Metjū Viljamsonu (Matthew Williamson)

Šoruden Lindex seja Metjū Viljamsona kampaņai būs pasaulslavenā modele Kārlija Klosa. Kampaņas attēlos parādās arī pats Metjū Viljamsons, tādējādi piešķirot kolekcijai un tās dizainam īpašu veidolu. Kampaņas materiāli tika fotografēti Londonas studijā, un Metjū saistošā personība atspoguļojas gan kampaņā, gan viņa veidotajos dizainos. Attēlos redzams dzirkstošs apdruku, rakstu un dekoratīvu detaļu apvienojums ar aksesuāriem un greznu āra apģērbu.

 

„Mani vienmēr ir saistījusi ļoti atturīga un bezrūpīga greznība. Manās kolekcijās ir iekļautas krāsas, apdrukas un dekoratīvi rotājumi, kas lietām bieži piešķir patiesu prieka un optimisma noskaņu,” saka Metjū Viljamsons par savu stila izjūtu.

Pēdējos divus gadus Lindex ir cieši sadarbojies ar britu reklāmas aģentūru Saturday, kas arī atbalsta kampaņas ideju un mērķi. 

Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah)

Modele: Kārlija Klosa (Karlie Kloss)

Stilists: Veronika Didrī (Veronique Didry)

Fotogrāfs: Džampalo Sgura (Giampalo Sgura)

Režisors:Endijs Margetsons (Andy Margetson)

„Esmu ļoti gandarīts par Metjū Viljamsona kampaņu. Tā būs redzama lielākajā daļā kanālu un internetā, un kampaņas veidošanas vietā ir pieejams interesants un padziļināts materiāls par dizaineri un šo kolekciju. Kampaņu sākām pirms pāris nedēļām, sniedzot klientiem detalizētus jaunumus savā vietnē, Facebook, Instagram, kā arī mūsu jaunajā e-žurnālā,” stāsta Johans Halins (Johan Hallin), Lindex koncepcijas un mārketinga direktors.

Metjū Viljamsona kampaņas laikā būs pieejams īpaša dizaina T-krekls ar uzrakstu „Show some love”, zem kura būs paša britu dizainera paraksts, un krekls būs pieejams pārdošanā. T-krekls izsaka visu kampaņas būtību, jo sevišķi tāpēc, ka visi ieņēmumi tiks ziedoti cīņai pret krūts vēzi. T-krekls būs pieejams pārdošanā visos Lindex veikalos un interneta veikalā lindex.com no 7. oktobra.

 „Tas ir ļoti svarīgi, un es lepojos, ka atbalstu Lindex viņu brīnišķīgajā kampaņā un ka man ir iespēja ieguldīt savu artavu šī cēlā mērķa labā,” piebilst Metjū Viljamsons.

Dizaina kolekcija būs pieejama 4. oktobrī Lindex veikalā t/c Spice un internetā lindex.com, un 10% no ieņēmumiem tiks ziedoti cīņai pret krūts vēzi.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: