Kate Hudsonová tvárou značky Lindex v kolekcií jar/leto 2014

Spoločnosť Lindex sa rozhodla spolupracovať so svetoznámou herečkou Kate Hudsonovou ako s modelkou a múzou veľkej kampane na sezónu Jar a Leto 2014, ktorá sa má celosvetovo spustiť v obchodoch Lindexu a na internetových stránkach lindex.com 19. marca.

Táto herečka, nominovaná na Oscara a matka dvoch detí, vďaka svojej vrúcnej a prirodzenej osobnosti a nepopierateľnému talentu a kráse predstavuje dokonalú modelku a múzu pre jarnú a letnú kolekciu spoločnosti Lindex.

„Sme nadšení, že tohtoročnú jar môžeme spolupracovať s Kate Hudson. Myslím si, že Kate svojou srdečnou a iskrivou osobnosťou, rovnako ako zjavným zmyslom pre štýl, dokonale vyjadruje našu módu,“ hovorí Johan Hallin, riaditeľ koncepcie a marketingu spoločnosti Lindex.

Katin zaoceánsky životný štýl pomáha vdýchnuť osobitosť do jej vlastného osobitého štýlu. V Kate, ktorá trávi svoj čas striedavo v Londýne a Los Angeles, sa spája úžasné kalifornské kúzlo červeného koberca a európskej elegancie. Okrem herectva je Katinou celoživotnou vášňou móda.

„Táto kolekcia je taká svieža a jedinečná,“ vraví Kate Hudson. „Prihovára sa toľkým typom žien zo všetkých oblastí života tým skutočne módnym, ale pritom prístupným spôsobom.“

Kate Hudson bude spolupracovať so spoločnosťou Lindex na troch kolekciách. Prvá kolekcia je sviežou interpretáciou bohémskeho trendu, a to vďaka bohatým, ostrým farbám a osobitým kúskom z kašmíru, jemného úpletu a vyšívaných materiálov. Štýl ďalšej kolekcie, ktorú tvoria voľné nohavice, pulóvre a tričká, sa vyznačuje intenzívnejším mestským a ľahkým športovým nádychom. Posledná kolekcia je zábavná a koketná a významne v nej dominujú známky japonského štýlu. Svojou osobitosťou zaujmú voľné kimonové saká s kvetinovou potlačou, splývavé blúzky, voľné, skrátené nohavice a asymetrický dolný lem na šatách a sukniach.

„Spoluprácu so spoločnosťou Lindex na tejto kampani som si skutočne užívala. Tieto kúsky dýchajú ležérnymi, elegantnými, bohémskymi trendmi, voľne splývajú, no jednako v nich cítiť určitú štruktúru. Ide o veľmi výrazný rad módnych výrobkov, myslím si, že ženy ho budú milovať,” hovorí Kate Hudson.  

Kolekcia Jar/Leto 2014 sa uvedie na trh vo všetkých obchodoch Lindex na 16 trhoch, rovnako ako na webových stránkach lindex.com, 19. marca.  

Stručné fakty o kampani

Autor fotografií kampane: Giampaolo Sgura

Režisér filmového materiálu: Andy Margetson

CD: Mooks Hanifiah, kreatívna agentúra Wednesday

Kampaň sa natáčala v Spring Studios v Londýne

Ďalšie obrázky aktuálnej kolekcie, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás v sociálnych médiách

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com