Keita Hadsone (Kate Hudson) Lindex 2014. gada pavasara un vasaras kolekcijā

Report this content

Lielajā pavasara un vasaras sezonas kampaņā Lindex par modeli un mūzu ir izvēlējies pasaulslaveno aktrisi Keitu Hadsoni. Kolekcija tiks izlaista Lindex veikalos visā pasaulē, kā arī interneta veikalā vietnē lindex.com 19. martā.

Pateicoties sirsnīgajai un neviltotajai personībai, kā arī neapstrīdamajam talantam un skaistumam, šī Oskara balvām nominētā aktrise un divu bērnu māmiņa ir ideāli piemērota modeles un mūzas lomai Lindex pavasara un vasaras kolekcijās.

„Ar nepacietību gaidām sadarbību ar Keitu Hadsoni šajā pavasarī. Uzskatu, ka Keita ideāli atspoguļo mūsu modi, pateicoties savai sirsnīgajai un dzirkstošajai personībai, kā arī lieliskajai stila izjūtai,” atzīst Johans Halins (Johan Hallin), Lindex koncepcijas un mārketinga direktors. 

Keitas transatlantiskais dzīvesveids ietekmē viņas atšķirīgo stila izjūtu. Regulāri dzīvojot te Londonā, te Losandželosā, Keita savā ģērbšanās stilā apvieno Kalifornijas stilīgumu, sarkanā paklāja greznību un Eiropas eleganci. Bez aktrises darba Keitas kaislība visu mūžu ir bijusi mode.

„Šī kolekcija ir ļoti svaiga un unikāla,” stāsta Keita Hadsone. „Tā uzrunā daudzu tipu sievietes visos dzīves periodos modernā un vienlaikus pieejamā veidā.”

Keita Hadsone prezentēs trīs Lindex kolekcijas. Pirmā kolekcija ir līdz šim neredzēta interpretācija par bohēmisko stilu: to raksturo bagātīgas, košas krāsas un aktuālie apģērbi ar persiešu rakstiem, meistarīgiem adījumiem un izšuvumiem. Otrās kolekcijas stils ir pilsētniecisks — tajā ir brīva piegriezuma bikses, no džersija izgatavoti apģērbi, apģērbi vairākās kārtās un izsmalcināts sportisks piesitiens. Pēdējā kolekcija ir jautra un koķeta. Iedvesmas avots lielā mērā ir bijusi Japāna. Aktuālie apģērbi ir brīva piegriezuma kimono jakas ar ziedu apdrukām, krītoša auduma blūzes, bikses ar taisnām, saīsinātām starām, kā arī asimetriska apakšmala kleitām un svārkiem.

 „Man ļoti patika sadarboties ar Lindex šīs kampaņas laikā. Apģērbus ir iedvesmojusi ikdienas elegance, bohēmisks stils, krītošs apģērbs, kuram tomēr piemīt zināma struktūra. Šī ir ļoti izteiksmīga modes līnija — domāju, sievietēm tā patiks,” piebilst Keita Hadsone.  

2014. gada pavasara un vasaras kolekcija tiks izlaista visos Lindex veikalos 16 tirgos, kā arī interneta veikalā vietnē lindex.com 19. martā. 

Stila video:

http://www.youtube.com/watch?v=F5ifCSAXwkU

http://www.youtube.com/watch?v=MwJeFN0tZpM

http://www.youtube.com/watch?v=pui3lsUloPc

http://www.youtube.com/watch?v=CMfVPVhplK8

Daži fakti par kampaņu:

Kampaņas fotogrāfs: Džampalo Sgura (Giampalo Sgura)

Filmu režisors: Endijs Margetsons (Andy Margetson)

Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), Wednesday Creative Agency

Kampaņa tika uzņemta Londonā, Spring Studios  

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: