Keitė Hudson – „Lindex“ 2014 m. pavasario ir vasaros kolekcijų veidas

Bendrovė „Lindex“ nusprendė bendradarbiauti su pasaulinio garso aktore Keite Hudson, kuri tapo jos pavasario ir vasaros kampanijos modeliu ir mūza. Naująsias kolekcijas „Lindex“ ketina pristatyti kovo 19 d. interneto svetainėje www.lindex.com ir savo parduotuvėse visame pasaulyje.

Ši nuoširdi ir šilta asmenybė, žavi moteris ir dviejų vaikų mama, neabejotinai talentinga aktorė ir „Oskaro“ nominantė – mūza ir modelis, tobulai tinkantis atstovauti „Lindex“ pavasario ir vasaros kolekcijai.

„Labai džiaugiamės galėdami šį pavasarį bendradarbiauti su Keite Hudson. Keitė yra nuoširdi, energinga ir, akivaizdu, stilinga, tad mano nuomone, ji puikiai atspindi mūsų mados sampratą“, – dėsto „Lindex“ koncepcijos ir rinkodaros vadovas Johanas Hallinas. 

Kadangi Keitei tenka gyventi įvairiose pasaulio šalyse, jos stilius pasižymi išskirtinumu. Migruodama tarp Londono ir Los Andželo, ji į vieną visumą sujungia kalifornietišką šaunumą, raudonojo kilimo vertą žavesį ir europietišką eleganciją. Be vaidybos, Keitė labai domisi mada.

„Ši kolekcija – kitokia ir nepakartojama“, – teigia Keitė Hudson. – Ji orientuota į visų socialinių sluoksnių moteris, nes yra madinga ir prieinama“.

Keitė Hudson atstovaus trims „Lindex“ kolekcijoms. Pirmąją kolekciją sudaro naujaip interpretuojamo, sodriomis, išraiškingomis spalvomis praturtinto bohemiško stiliaus drabužių modeliai, papuošti turkiškais raštais ir meistriškai numegztomis ar išsiuvinėtomis detalėmis. Kita kolekcija labiau miestietiško ir kiek sportiško stiliaus, joje vyrauja laisvo kritimo kelnių ir trikotažinių viršutinių drabužių modeliai, dėvimi keliais sluoksniais. Paskutinioji – smagios ir koketiškos dvasios kolekcija su itin ryškiais japoniškais elementais. Pagrindiniai modeliai – platūs kimono tipo gėlėti švarkai, glotnios palaidinės, patrumpintos kelnės ir suknelės, sijonai nesimetrišku apatiniu kraštu.

 „Man labai patiko dirbti su „Lindex“ šios kampanijos metu. Drabužių modeliai pasižymi kasdiene elegancija, bohemišku atspalviu, jie laisvai krinta, bet turi struktūros. Tai labai išraiškinga kolekcija. Manau, moterys bus sužavėtos“, – apibendrina Keitė Hudson.  

2014 m. pavasario ir vasaros kolekciją „Lindex“ ketina pristatyti kovo 19 d. visose savo parduotuvėse 16-oje šalių, taip pat interneto svetainėje www.lindex.com

Styling videos:

http://www.youtube.com/watch?v=F5ifCSAXwkU

http://www.youtube.com/watch?v=MwJeFN0tZpM

http://www.youtube.com/watch?v=pui3lsUloPc

http://www.youtube.com/watch?v=CMfVPVhplK8

Faktai apie kampaniją:

Fotografas (kampanijos nuotraukos): Giampaolas Sgura

Režisierius (filmukai): Andy Margetsonas

Kūrybos direktorius: Mooksas Hanifiahas, „Wednesday Creative Agency“

Filmuota ir fotografuota studijoje „Spring Studios“ Londone.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe