Keitės Hadson įkvėpta „Lindex“ pavasarinė šventinė kolekcija

„Lindex“ 2014 m. pavasario bei vasaros kolekcijos modelis ir mūza Keitė Hadson yra Oskarams nominuota aktorė, garsėjanti savo stiliumi ir dažnai matoma ant į vakarėlius vedančio raudonojo kilimo.

 

„Lindex“ pavasarinei šventinei kolekcijai, kuri balandžio 23 d. pasirodys parduotuvėse ir lindex.com, labai daug įkvėpimo semtasi iš pačios Keitės Hadson šventinio stiliaus. Pagrindiniai šios kolekcijos žodžiai – elegantiška, modernu, seksualu ir žavinga.

„Kūrėme šią kolekciją galvodami apie Keitės stilių ant raudonojo kilimo. Norime perteikti kaip Keitė rengiasi tokiomis progomis. Kolekciją sudarantys patogūs dėvėti ir šventiški aprangos elementai trykšta Holivudo kerais ir suteikia prabangos įspūdį“, teigia „Lindex“ dizaino vadovė Nina Starck.

Kolekcija apima dvi ilgesnes klasikines sukneles, du azijietiško stiliaus kimono ir kostiumėlį su kelnėmis. Madingas vientisas kostiumėlis su kelnėmis – tai išskirtinis vakarėlių rūbas, nes yra ir puošnus ir atrodo kasdieniškai.

„Ruošiantis vakarėliui, svarbu rasti siluetą, kuris pabrėžtų jūsų kūną – kad ir kokios formos jis būtų. Dėvėdamos kostiumėlį su kelnėmis, visada jausitės patogiai ir elegantiškai“, sako Keitė Hadson. 

Kolekcija į „Lindex“ parduotuves atkeliaus ir interneto svetainėje bus prieinama nuo balandžio 23 d.

Kampanijos faktai Fotografas, kampanijos nuotraukos: Giampaolo Sgura Režisierius: Andy Margetson Kūrybinis direktorius: Mooks Hanifiah, „Wednesday Creative Agency“ Ši kampanija buvo fotografuota „Spring Studios“ ir filmuota „Park Royal studios“ Londone

Styling video:

The Red Dress: http://youtu.be/_5Zjp0A36kA

The Jumpsuit: http://youtu.be/qywubVsrSVw

The Kimono: http://youtu.be/_-hJUeu_Ipw

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe