Klientki Lindex zostały gwiazdami wielkiej wiosennej kampanii bielizny

Wielka wiosenna kampania bielizny Lindex Bra-volution jest prezentowana przez klientki Lindex, które stały się na jeden dzień modelkami. 

W ciągu ostatnich dwóch lat marka Lindex angażowała swoje pracownice jako modelki prezentujące nową koncepcję doboru modelu - Bra-volution. Kampanie Bra-volution odniosły duży sukces pod względem sprzedaży, ale również dla klientek, gdyż jasność koncepcji sprawia, że łatwiej jest znaleźć swój ulubiony model.

- Chcemy zainspirować jeszcze więcej kobiet do znalezienia swojego ulubionego biustonosza i tym razem przygotowujemy kampanię razem z naszymi klientkami. Dziewczyny były niesamowite, a energia podczas zdjęć fantastyczna, zmieszana z wielkimi emocjami i odrobiną zdenerwowania - mówi Anne-Kathrine Almark, Menedżer ds. komunikacji marketingowej w Lindex.

Ponieważ otrzymaliśmy ponad 700 zgłoszeń z 13 różnych krajów, również ta kampania może liczyć się jako sukces. Spośród zgłoszeń wyłoniliśmy 25 pań, które zaprosiliśmy na casting do Sztokholmu. Następnie wybraliśmy 6 finalistek, które poleciały na sesję zdjęciową do Londynu. Finalistki tegorocznej kampanii pochodzą ze Szwecji, Norwegii, Finlandii i Łotwy.

- Sesja była fantastyczna. A zobaczenie tego, co dzieje się za kulisami, było bardzo ekscytującym przeżyciem. Czułam się przyjemnie i komfortowo, ponieważ zespół w studiu były bardzo profesjonalny i robił wszystko, abyś poczuły się odprężone. To doświadczenie przekroczyło moje oczekiwania. Jestem szczęśliwa, że mogłam tego doświadczyć - mówi Sanna Skoglund, jedna z modelek w kampanii Bra-volution.

Kampania i wiosenna kolekcja zawitają do sklepów Lindex i na lindex.com 4 lutego.                                                                                                                                

Więcej informacji oraz zdjęcia w większej rozdzielczości znajdą Państwo w części Lindex Newsroom  
Aktualności! Zapisz się na listę odbiorców informacji prasowych z Lindex i śledź nasze poczynania na portalach społecznościowych.

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z: Jana Hrusovska, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex to jedna z wiodących europejskich sieci odzieżowych - posiada ponad 490 sklepów w 18 krajach. Nasza koncepcja biznesowa - Inspirująca moda po przystępnej cenie. Ubrania Lindex reprezentują różne koncepcje mody damskiej, mody dziecięcej oraz bielizny. Są skierowane do kobiet, które interesują się modą. Lindex jest częścią notowanej na giełdzie fińskiej grupy Stockmann. Więcej informacji znajdziesz na www.lindex.com

Subscribe