Kolekce Lindex Tomorrow 2017 by Evelin Kägo

S potěšením oznamujeme, že vítězkou ocenění společnosti Lindex za nejlepší návrhářský nápad se stala Evelin Kägo. Na oslavu tohoto vítězství bude představena nová kolekce „Tomorrow“, která vznikla ve spolupráci s univerzitou Swedish Schools of Textiles, aby podpořila nové tváře v oblasti návrhářství.

„Získat ocenění společnosti Lindex za nejlepší návrhářský nápad je prostě úžasné. Hlavním motivem kolekce je vztah mezi pletenými a potištěnými vrstvami látek oděvů, stejně jako snaha prozkoumat to, jak barvy ovlivňují jedna druhou. Spolupráce se značkou Lindex mi dává příležitost pracovat se svými návrhy ve větším měřítku a zároveň je představit většímu počtu lidí,“ říká vítězka Evelin Kägo.

Kolekce Tomorrow, která je vizuálně opulentní a plná energie, se vyznačuje něžnou rovnováhou mezi plnými a průhlednými plochami. Výsledný vzhled s experimentálními, uměleckými a barevnými prvky lze vytvořit z 5 unikátních kousků, které lze kombinovat nebo nosit samostatně.

Koncept kolekce Tomorrow se zrodil na základě sponzoringu univerzity Swedish School of Textiles, která je zaměřena na výuku a výzkum v oblasti oděvů a designu. Lindex podporuje toto vzdělávání tím, že proces navrhování a obor zná přímo z pohledu maloobchodníka. Zároveň je také sponzorem tamější absolventské módní přehlídky. Smyslem celé iniciativy je podporovat nové návrháře. Vítěz rovněž obdrží stipendium ve výši 50 000 SEK a možnost podílet se na tvorbě unikátních kolekcí pod záštitou značky Lindex.

Kolekce Lindex Tomorrow by Evelin Kägo bude uvedena do prodeje 10. února.  V České republice bude kolekce v prodejnách Lindex OC Palladium Praha a Lindex OC Nový Smíchov Praha a v online prodejně na stránkách lindex.com

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe