Kolekce Lindex Tomorrow 2017 by Evelin Kägo

Report this content

S potěšením oznamujeme, že vítězkou ocenění společnosti Lindex za nejlepší návrhářský nápad se stala Evelin Kägo. Na oslavu tohoto vítězství bude představena nová kolekce „Tomorrow“, která vznikla ve spolupráci s univerzitou Swedish Schools of Textiles, aby podpořila nové tváře v oblasti návrhářství.

„Získat ocenění společnosti Lindex za nejlepší návrhářský nápad je prostě úžasné. Hlavním motivem kolekce je vztah mezi pletenými a potištěnými vrstvami látek oděvů, stejně jako snaha prozkoumat to, jak barvy ovlivňují jedna druhou. Spolupráce se značkou Lindex mi dává příležitost pracovat se svými návrhy ve větším měřítku a zároveň je představit většímu počtu lidí,“ říká vítězka Evelin Kägo.

Kolekce Tomorrow, která je vizuálně opulentní a plná energie, se vyznačuje něžnou rovnováhou mezi plnými a průhlednými plochami. Výsledný vzhled s experimentálními, uměleckými a barevnými prvky lze vytvořit z 5 unikátních kousků, které lze kombinovat nebo nosit samostatně.

Koncept kolekce Tomorrow se zrodil na základě sponzoringu univerzity Swedish School of Textiles, která je zaměřena na výuku a výzkum v oblasti oděvů a designu. Lindex podporuje toto vzdělávání tím, že proces navrhování a obor zná přímo z pohledu maloobchodníka. Zároveň je také sponzorem tamější absolventské módní přehlídky. Smyslem celé iniciativy je podporovat nové návrháře. Vítěz rovněž obdrží stipendium ve výši 50 000 SEK a možnost podílet se na tvorbě unikátních kolekcí pod záštitou značky Lindex.

Kolekce Lindex Tomorrow by Evelin Kägo bude uvedena do prodeje 10. února.  V České republice bude kolekce v prodejnách Lindex OC Palladium Praha a Lindex OC Nový Smíchov Praha a v online prodejně na stránkách lindex.com

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

Subscribe