Kolekcija „Black Pant”

Melnas bikses ir nemainīga klasika un viens no pamatapģērbiem ikvienas sievietes garderobē. Šoruden Lindex laiž klajā kolekciju „Black Pant”. Tajā ir iekļautas visu stilu un modeļu bikses, kas ļaus Jums iegūt vēlamo izskatu. Lindex dizaina komanda šīs bikses ir papildinājusi ar daudzām detaļām, piemēram, zeltītām apmalītēm, pogām un rāvējslēdzējiem, kā arī svītrainām oderēm un citiem elementiem, kas aizgūti no vīriešu apģērbiem.

Ikviena no Jums noteikti atradīs vienu vai pat vairākus sev tīkamus bikšu modeļus.

Pieguļošas — perfekts pieguļošs griezums, ko šoruden būs aktuāli nēsāt kopā ar liela izmēra adījumiem.

Piecu kabatu — ar kabatām apšūti pieguļošie džinsi, kas siluetam un izskatam piešķir roķīgu noskaņu.

Klasiskas — klasiskās kostīmbikses ir aizgūtas no vīriešu apģērbu modeļiem. Uzvelciet baltu kreklu, augstpapēžu kurpes — un iegūsiet sievišķīgu, elegantu koptēlu!

Konusveida — plata augšdaļa, šaura apakšdaļa. Ērts modelis, bez kura Jūs negribēsiet iztikt un kas šoruden kostīmam spēs piešķirt modernu izskatu.

Ar platām starām — šīs sezonas jaunums. Nēsājiet kopā ar jebkuru T-kreklu, kam ir grafiskas apdrukas.

Platas bikses — tās vienmēr būs modē, jo piestāv jebkam un ir ideāli piemērotas jebkurai figūrai.

„Mūsu dizaina komanda ir cītīgi strādājusi, lai radītu šo melno bikšu kolekciju, bez kuras Jūs nespēsiet iztikt. Izvēlieties sev tīkamāko stilu un nēsājiet kopā ar īsu žaketi, kas ir šī rudens aktualitāte. Šīs kolekcijas bikses nodrošinās Jums lielisku izskatu visas sezonas garumā,” uzsver Nina Stārka (Nina Starck), Lindex Dizaina nodaļas vadītāja.   

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

Subscribe