Kolekcija TOMORROW, ko Emma Lindkvista (Emma Lindqvist) veidojusi kopā ar Lindex

Pirms neilga laika Mercedes-Benz modes nedēļas laikā Stokholmā, Zviedrijā dizainere Emma Lindkvista tika pasludināta par Lindex dizaina balvas ieguvēju kā labākās dizaina idejas un kolekcijas autore. Balvā tika iekļauta iespēja veidot dizainu Lindex kolekcijai, kā arī 50 000 Zviedrijas kronu naudas balva.

Emma ir Zviedrijas Tekstila skolas maģistrantūras studente modes dizaina kursā — programmā, ko sponsorē Lindex —, un viņa ir pirmā balvas saņēmēja.

„Jūtos lieliski, ieguvusi iespēju veidot kolekciju kopā ar Lindex. Šis ir bijis intensīvs un atziņām bagāts rudens. Mēs esam izstrādājuši vairākus apģērbus no manas diplomdarba kolekcijas un tos pielāgojuši ražošanai ar visām izrietošajām sekām. Protams, tas ir pavisam kas cits, nekā apmeklēt rūpnīcas Turcijā un redzēt gatavo kolekciju, kad esi pieradis visu izgatavot pats ar rokām. Rezultāts ir patiesi apbrīnojams,” atzīst Emma Lindkvista.

Emmas Lindkvistas veidotās kolekcijas TOMORROW pamatā ir viņas diplomdarba kolekcija 5-i-9, un tā ietver 10 apģērbus ar dažādām apdrukām, sākot no krāsainiem pikseļu rakstiem un beidzot ar grafiskiem, melnbaltiem motīviem. Izejas punkts ir sietspiedes tehnika un veids, kā radīt motīvus, drukājot dažādas krāsas uz caurspīdīgām audumu kārtām.

„Dažādām auduma kārtām kustoties citai virs citas, rodas trīsdimensionāls dziļums, un to man bija svarīgi saglabāt arī Lindex kolekcijā. Manā skatījumā dažādo apdruku kombinācija kolekciju padara interesantu un ļauj saskaņot apģērbus. Jo vairāk apdruku, jo labāk!” piebilst Emma Lindkvista.

Lindex Dizaina nodaļas vadītāja Nina Stārka (Nina Starck), kura ir žūrijas sastāvā kopā ar Lindex iepirkumu un dizaina vadības darba grupu, tic jaunu modes dizaina industrijas talantu iedrošināšanai un atbalstīšanai. Šī balva iezīmē sākumu Lindex sadarbībai ar jauniem dizaineriem un veidotājiem.

„Vienmēr ir aizraujoši vērot dizaina studentu diplomdarbu projektus. Viņi nestrādā pēc tiem pašiem kritērijiem kā vispāratzītie zīmoli, viņiem piemīt neremdināma tieksme pēc brīvības, un ir tik daudz šādu lielisku talantu. Mums iepatikās Ellas fantastiskās apdrukas un pārliecība par krāsām, ko viņa tagad ir ieviesusi savā Lindex kolekcijā,” stāsta Nina Stārka.

Emmas Lindkvistas veidotā kolekcija TOMORROW būs pieejama pārdošanā interneta veikalā lindex.com, sākot no 27. janvāra, un atsevišķos veikalos Zviedrijā, Norvēģijā un Somijā no 29. janvāra.  

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com