Kúsky, ktoré musí mať každý muž – nová kolekcia pánskeho oblečenia Lindex

Po úspechu, ktorý zožala prvá hlavná pánska kolekcia spodnej bielizne Lindex, spoločnosť teraz s hrdosťou predstavuje ďalší logický krok na ceste LXM.

V jarnej kolekcii spoločnosť Lindex predstavuje tie najdôležitejšie stavebné kamene, absolútne nenahraditeľné súčasti mužského šatníka, každodenné základné kúsky, ako sú ležérne bavlnené nohavice, veľký výber košieľ – oxfordské košele, kockované košele a košele z džínsoviny – rovnako ako tričká s krátkymi rukávmi z úpletu pique a pruhované tričká. Tieto neodmysliteľné časti šatníka tvoria spoľahlivé vybavenie, ktoré by nemalo chýbať v živote žiadneho muža. Kolekcia LXM je určená výhradne pre online zákazníkov a jej predaj sa začne 17. februára na internetových stránkach www.lindex.com.

„My, jeden z popredných módnych reťazcov, samozrejme neustále pracujeme na vývoji našich kolekcií. Je pre nás dôležité, aby sme boli schopní ponúknuť našim zákazníkom dostatočný výber módneho tovaru. Veríme, že táto nová kolekcia pánskeho oblečenia zaujme nielen našich verných zákazníkov, ale priláka aj nových klientov, ktorí hľadajú vysoko kvalitné hlavné súčasti oblečenia a dokážu ich aj oceniť,“ hovorí vedúca oddelenia dizajnu v spoločnosti Lindex Nina Starcková.

Táto nová kolekcia pánskeho oblečenia dopĺňa obľúbené kúsky z jesene 2013 – tričká, rebrované tielka, trenírky, slipy a ponožky, to všetko vyrobené z ekologicky pestovanej bavlny. Z ekologicky pestovanej bavlny sú vyrobené aj pruhované tričká a košele z úpletu pique v jarnej kolekcii na rok 2014. Kľúčovými slovami celej kolekcie LXM vytvorenej pre túto jarnú sezónu sú slová – mužské, klasické s moderným dizajnom, vysoko kvalitné a za rozumnú cenu.

Snímky jarnej kolekcie LXM, ktorú predvádza model Will Chalker, sú dielom fotografa Rafaela Stahelina.

Ďalšie obrázky kolekcie Denim, ako aj obrázky s vysokým rozlíšením, nájdete v Newsroom spoločnosti Lindex  
Novinky! Prihláste sa na odber tlačových správ spoločnosti Lindex a sledujte nás na sociálnej sieti!

Ak chcete získať ďalšie informácie, obráťte sa, prosím, na: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedným z popredných európskych módnych reťazcov s viac ako 470 obchodmi na 16 trhoch. Našou obchodnou koncepciou je ponúkať inšpirujúcu a cenovo dostupnú módu. Sortiment výrobkov spoločnosti Lindex zahŕňa celý rad módnych koncepcií v oblasti dámskych odevov, detských odevov a spodného prádla pre ženy, ktoré sa zaujímajú o módu. Spoločnosť Lindex je súčasťou skupiny Stockmann uvedenej na zozname fínskych spoločností. Na Slovensku nájdete Lindex aktuálne v 4 predajniach: OC Polus Bratislava, OC Mlyny Nitra, OC Laugarício Trenčín, OC Mirage Žilina, alebo v internetovej predajni na stránkach www.lindex.com Viac informácií o aktuálnej kolekcií Lindex,  nájdete na www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com