Letní kolekce Lindex inspirována tropy

Nová letní kampaň švédské společnosti Lindex nás svou barevnou a ženskou kolekcí plnou flirtovních doplňků přenáší přímo do horkého letního dne.

„Naše tropická kolekce vyjadřuje uvolněnou a pohodovou letní náladu a nechává se inspirovat Kubou, výraznými potisky a živými barvami. Její silueta je splývavá a vyznačuje se koketním objemem a prvky, jakými jsou holá ramena, velké volány a detaily v podobě uzlů, jež završují doplňky v podobě velkých náušnic, slámových klobouků či květinových čelenek do vlasů,“ říká Annika Hedin, ředitelka designového oddělení společnosti Lindex.

Film pro letní kampaň, natočený pod hřejivým sluncem amerického Miami, využívá zvuků souvisejících s letními momenty, které tak milujeme. Zazní v něm skladba „I'm Coming Out“ od Diany Ross, takže celý vyjadřuje pozitivní a pohodový postoj značky Lindex.

Letní kolekce Lindex se začne prodávat v prodejnách a online na lindex.com od 18. května.

Agentura: Wednesday London
Fotografie: Pamela Hanson
Film: Steven Brahms
Modelky: Emily Didonato, Andreea Diaconu, Sabina Karlsson
Styling: Jessica Pousette, lindex
Makeup: Gemma Smith-Edhouse
Vlasy: Paolo Soffiati

Pro více fotografií  ve vyšším rozlišení prosím navštivte Lindex Newsroom .
Sledujte, co je u nás nového! Přihlaste se k odběru novinek společnosti Lindex a sledujte Lindex na sociálních médiích.

Chcete-li získat více informací, obraťte se prosím na:

Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 480 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %. Komunikační koncept „We make fashion feel good“ jasně vyjadřuje, co Lindex dělá a za čím si stojí. Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

Subscribe