Letošní jarní kampaň pro spodní prádlo odráží postoje společnosti Lindex

„Spodní prádlo pro lidi, jako jsme ty i já“ – to je poselství letošní kampaně pro spodní prádlo od společnosti Lindex, která zdůrazňuje krásu žen v různých životních etapách a v každodenním prostředí.

„Chceme, aby se každá žena cítila sama sebou, abychom je všechny mohli inspirovat a ony se pak mohly cítit sebevědomě, bez ohledu na to, kým jsou, jak vypadají a jakou si zvolily životní cestu. V našich sděleních chceme opravdu ukázat svůj postoj – zaměřit se na reálnost, osobitost a inkluzi“, říká výkonná ředitelka Susanne Ehnbåge.

Kampaň pro spodní prádlo od společnosti Lindex představuje krásu žen v každodenních situacích. Hájení rozdílnosti a pozitivity těla je rovněž součástí příslibu udržitelnosti společnosti Lindex a také hlavním cílem oblasti zájmu „Podpory žen“.

Ženy vždy byly ve středu zájmu společnosti Lindex, která začínala jako společnost se spodním prádlem před více než 65 lety. Díky dědictví a obrovským zkušenostem v oblasti spodního prádla je společnost Lindex lídrem na severském trhu se spodním prádlem a zajišťuje odbornost v oblastech střihu, pohodlí, kvality a funkčnosti. Jedinečný a srozumitelný koncept společnosti Lindex s názvem „Bra-volution“ vám pomůže najít dokonalý střih, díky čemuž jej oceňují zákazníci módních společností.

„Ve společnosti Lindex jsou pro nás ženy vším. Chceme pro každodenní životy našich zákaznic představovat pozitivní sílu a vždy se snažíme o ženský pohled a bereme v potaz potřeby žen ve všem, co děláme, což je klíčem našeho úspěchu“, říká Susanne Ehnbåge.


Kampaň pro spodní prádlo od společnosti Lindex bude uvedena na trh 23.ledna.


 

Pro více a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex  Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 460 obchodů v 18 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe