• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • Lielo izmēru modeles Ešlija Greiema (Ashley Graham) un Kendisa Hafina (Candice Huffine) Lindex rudens kampaņas priekšplānā

Lielo izmēru modeles Ešlija Greiema (Ashley Graham) un Kendisa Hafina (Candice Huffine) Lindex rudens kampaņas priekšplānā

Report this content

Šajā rudenī Lindex iekļauj lielo izmēru apģērbus visās savās modes pamatkolekcijās, un tas nozīmē, ka pārmaiņas piedzīvo lielo izmēru kolekcija „Generous”. Turpmāk lielie izmēri būs pieejami visās Lindex modes pamatkolekcijās. Rudens kampaņas priekšplānā ir lielo izmēru modeles Ešlija Greiema un Kendisa Hafina.

„Mēs vēlamies, lai visu apģērbu izmēru nēsātājas justos pamanītas un varētu iegādāties izstrādājumus no visām mūsu modes pamatkolekcijām. Šīs izmaiņas padarīs mūsu kolekciju vēl iedvesmojošāku un pieejamāku daudziem klientiem. Mēs jau esam saņēmuši fantastiski pozitīvu reakciju no mūsu klientiem, un tas ir nepārprotams pierādījums tam, ka mūsu iniciatīva ir augsti novērtēta,” stāsta Annika Hedina (Annika Hedin), Lindex Dizaina nodaļas vadītāja.

Kampaņas „Fall Fashion Heroes” centrā ir šī rudens pieci garderobes „varoņi” — džemperis ar balonveida piedurknēm, krekliņš ar zvanveida piedurknēm un šallkrāgu, adītā kleita, pieguļošas bikses ar saīsinātām starām un džinsi. Krāsu gamma plešas no tumšā burgundieša un sulīgi tumšbrūnā līdz oranžam un maigi rozā tonim. 

„Manuprāt, tas ir lieliski, ka Lindex savās kolekcijās iekļauj lielākus izmērus. Fotosesija bija neticami spēcīga tik dažādu sieviešu kompānijā, kas bija izvēlētas kampaņai, — bija jūtams ārkārtīgi liels sieviešu spēks,” fotosesiju raksturo Ešlija Greiema. 

Kopā ar Greiemu un Hafinu kampaņā piedalās arī supermodeles Aleka Veka, Tonija Garna un Kora Emanuela.   

Lindex kampaņa „Fall Fashion Heroes” būs pieejama visos veikalos un interneta veikalā lindex.com 22. septembrī.

Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), Wednesday Creative Agency Fotogrāfs: Kuneits Akeroglu (Cuneyt Akeroglu) Modeles: Aleka Veka (Alek Wek), Ešlija Greiema (Ashley Graham), Tonija Garna (Toni Garrn), Kendisa Hafina (Candice Huffine), Kora Emanuela (Cora Emmanuel) Stiliste: Karolīna Ņūela (Caroline Newell) Matu sakārtojums: Andželo Seminara (Angelo Seminara) Grims: Džemma Smita-Edhausa (Gemma Smith-Edhouse)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Subscribe