Lietuvoje šiais metais „Lindex“ klienčių auka vėžio tyrimams siekia milijonus

Įvairių šalių LINDEX padaliniai kartu su savo klientėmis iš viso surinko 1.2 mln eurų sumą.

LINDEX kovos su vėžiu akciją sudarė įvairios skirtingos veiklos. Svarbiausia iš jų – prekyba specialia Rožine kolekcija. Labdarai buvo skirta 10 % parduotų prekių kainos. Nemažai lėšų atnešė ir rožinės odinės apyrankės bei per metus vykdyta prekyba rožiniais kaspinais.  

„Nepaprastai didžiuojuosi, kad kartu su savo klientėmis sugebėjome gerokai prisidėti prie kovos su krūties vėžiu. Daugelis mūsų darbuotojų ir klientų yra moterys. Kadangi krūties vėžys dažniausiai paliečia būtent jas, ši problema mums ypatingai svarbi.“, – sakė Ingvaras Larssonas, „Lindex“ generalinis direktorius.

Kova su krūties vėžiu yra svarbi LINDEX socialinių įsipareigojimų dalis. 2003 m. drabužiais prekiaujanti įmonė tapo pagrindine kampanijos „Rožinis kaspinas“ partnere. Nuo to laiko LINDEX finansiškai prisideda prie vėžio tyrimų ir informacijos apie šią ligą sklaidos.

Lietuvoje per šių metų „Rožinio kaspino“ kampaniją drauge su LINDEX klientėmis surinkta 6 740 eurų. Šiemet LINDEX paramą planuojama išleisti krūties vėžio genetinių - diagnostinių žymenų tyrimų bazės Nacionaliniame vėžio institute atnaujinimui, taip pat Nacionalinės krūties ligų asociacijos šviečiamajai, informacinei veiklai remti.

„LINDEX paramą planuojame panaudoti organizuojant socialinius, kultūrinius bei psichologijos projektus palaikyti bei paremti moteris, kurioms susirgus krūties vėžiu tenka atlaikyti ne tik fizinę, bet ir moralinę bei psichologinę naštą. Nacionalinė krūties ligų asociacija veikia Lietuvoje nuo 1999 m. Mūsų bendras tikslas – kad nė viena krūties vėžiu susirgusi moteris nepasijaustų vieniša ir apleista“, sako Nacionalinės krūties ligų asociacijos prezidentė Juventa Sartatavičienė.

Daugiau informacijos apie vėžio tyrimus rasite svetainėje www.nvi.lt

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com

Subscribe

Media

Media