„Lindex“ 2015 m. pavasario–vasaros stilių knygelė

„Lindex“ pristato tris pavasario–vasaros kolekcijas: „Naujoji klasika“ (angl. „New Classics“), „Sportiškai“ (angl. „Sporty Touch“) ir „Apimtys ir ilgiai“ (angl. „Volumes & Lengths“). 

„2015 m. pavasario–vasaros kolekcijos pasižymi žaismingumu ir siluetų įvairove, leidžiančia derinti laisvo kritimo rūbus su prigludusiais, patrumpintus su pailgintais. Pagrindinis šių sezonų akcentas – palaidinė ir skirtingi jos modeliai. Nesvarbu, koks jūsų stilius – palaidinė bus bet kurios aprangos pamatas“, – teigia „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė Nina Starck.    

„Naujoji klasika“ – tai klasikiniai drabužiai su šiuolaikišku polėkiu, minimalistinio stiliaus, kai svarbūs tik esminiai dalykai. Deriniai ramūs ir tvarkingi, permatomi, pavyzdžiui, palaidinė, vilkima ant moteriškumu dvelkiančio nėriniuoto apatinio rūbo; vyrauja ilgi viršutiniai drabužiai, bluzonai, kombinezonai, taip pat balta spalva nuo galvos iki kojų.

Kolekcija „Sportiškai“ paįvairina kasdienį įvaizdį sportiniais drabužiais. Pagrindiniai elementai – sportiniai švarkeliai ir ant tamprių vilkimas sijonas, derinami su sportbačiais. Geriausiai šios kolekcijos idėją išreiškia paviršiai ir piešiniai.

„Apimtys ir ilgiai“ – tai kitoniški deriniai, paverčiantys siluetą įdomesniu, pavyzdžiui, patrumpintos kelnės, skirtingų ilgių palaidinės ar laisvo kritimo apranga. Pagrindiniai elementai – apsiaustas su gobtuvu, platūs drabužiai su mazgais ir sijonkelnės.

Vyrauja pilka, smėlio spalvos ir jų neutralūs atspalviai, kurie kartu su skaisčia balta sukuria gaivų įvaizdį!

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 480 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: