„Lindex“ 2017 m. pavasario stiliaus katalogas

Report this content

Išraiškingos spalvos ir įspūdingi raštų deriniai. 2017 m. pavasario ir vasaros „Lindex“ kolekcijoje karaliauja romantiška skandinaviška gaiva, palytėta azijietiškų ir afrikietiškų akcentų. Išsirinkus stiprias spalvas – šiltą geltoną, tamsiai mėlyną, burgundišką ir oranžinę – „Lindex“ pavyko sukurti ryškią ir trokštamą kolekciją.

„2017 m. pavasario „Lindex“ kolekcijai suteikėme visiškai naują išraišką. Įkvėpimo sėmėmės iš  viso pasaulio, šiuolaikiškai interpretavome afrikietiškus raštus, detales ir spalvas. Sukūrėme naują ir įdomią pavasario kolekciją, suteikiančią nepaprastai daug galimybių kurti originalų asmeninį stilių“, – sakė Annika Hedin, „Lindex“ dizaino skyriaus vadovė.

Pagrindiniai pavasario drabužinės akcentai: naujoviškas tradicinių marškinių variantas su netikėtomis detalėmis, pvz., kaklaryšiais ir plačiomis rankovėmis, taip pat – originalių spalvų derinių ir raštų kimono bei plačios kelnės su šoniniais įsiuvais. Pavasario modeliai šiek tiek padidinti, tačiau dizaineriai nepamiršo išsaugoti moteriškumo – pabrėžė liemenį arba apnuogino pečius. Taip pat juntama sportinio stiliaus įtaka. Kolekcijos drabužiuose yra šio stiliaus įkvėptų detalių, pvz., sutraukiamų juostelių, užtrauktukų ir juostų. Prie jų dera ir aksesuarai – sportinės kepuraitės ir naujieji juosmens krepšiai.

Fotografas – Peter Gehrke Stilistė – Jessica Pousette / „Lindex Studio“ Modelis – Gia Tang

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com