„Lindex“ darbuotojos demonstruoja revoliucinius modelius

Report this content

Šį pavasarį modelių išskirtinei pavasario apatinio trikotažo kampanijai „Bra volution“ „Lindex“ ieškojo tarp savo darbuotojų.

 

Susidomėjimas buvo labai didelis ir į modelių atranką Stokholme atvyko 45 žmonės, iš kurių išskirtinei fotosesijai Londono „Spring Studios“ buvo atrinkti penki modeliai.

„Iš pradžių merginos gerokai nervinosi, bet vos tik atsidūrė prieš fotoaparatą, jos susiėmė ir sublizgėjo. Jos visos atrodo nuostabiai – nuotraukos pačios kalba už jas! Visos penkios merginos atrodo geriau, nei mes galėjome įsivaizduoti!“, – teigė „Wednesday“ kūrybinis direktorius Mooks Hanifiah.

Nuotraukos iš Londono pasirodys pagrindinėje kampanijoje, kuri visose „Lindex“ rinkose gegužės 5 d. bus pradėta skirtingais kanalais – spaudoje, lauko reklamoje, parduotuvėse ir internete.

„Daugumai sunku susirasti tobulai tinkančią liemenėlę. Su mūsų visiškai nauju apatinio trikotažo pateikimo būdu pirkėjos lengviau, greičiau ir patogiau susiras sau liemenėlę – tiek parduotuvėse, tiek ir interneto svetainėje lindex.com.“, sakė „Lindex“ apatinio trikotažo skyriaus dizaino ir pirkimų vadovė Inger Lundqvist.

Naujoji apatinio trikotažo kolekcija „Lindex“ parduotuvėse ir www.lindex.com pasirodys nuo gegužės 5 d.

„Lindex“ modeliai

Petra, pardavimo asistentė iš Bratislavos, Slovakijos

Rikke, pardavimo asistentė iš Oslo, Norvegijos

Rebecca, kontrolierė iš pagrindinio biuro Osle, Norvegijoje

Johanna, pirkėjų pagrindinis biuras Giotenburge, Švedijoje

Sigita, parduotuvės vedėja iš Vilniaus, Lietuvos

Kūrybos direktorius: Mooks Hanifiah, „Wednesday Creative Agency“

Fotosesija: „Spring Studios“, Londonas

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: