Lindex „Holly & Whyte” kolekcijai tagad tiek pievienota apģērbu līnija bērniem

Rudenī Lindex laiž klajā bērnu apģērbu kolekciju, kas papildinās uzņēmuma radīto populāro koledžas stila koncepciju „Holly & Whyte”.

„Mēs jau sen bijām iecerējuši izveidot „Holly & Whyte” kolekciju bērniem, un nu beidzot rudenī šī iecere īstenosies! „Holly & Whyte” iemieso skandināvisku svaigumu, kas apvienots ar koledžas stilu, rotaļīgiem krāsu un rakstu elementiem, tāpēc koncepcijas papildināšana ar bērnu apģērbu kolekciju ir tikai dabisks solis. Arī mūsu klienti mums to ir lūguši,” saka Annika Hedina (Annika Hedin), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

„Holly & Whyte” rudens kolekcijai iedvesma gūta no 1960. gadiem un internātskolu apģērbiem. Šai kolekcijai raksturīgie apģērbi ir īsi svārki, džemperi, džemperi ar pīnēm un žaketes ar kluba emblēmām, un tie visi ir pieejami jaunās, burvīgās krāsu kombinācijās. Rakstu klāstā ir rūtiņas, svītras un dzīvnieki, kas rada jautru un amizantu stilu. Krāsu gamma ir tumši zilā, tumši zaļā un koši dzeltenā ar sarkanās krāsas akcentiem.

Rudens kolekcija būs pieejama no 62cm līdz 86cm izmēram mazuļiem un no 92cm līdz 170cm izmēram bērniem. Kolekcijas „Holly & Whyte” apģērbu klāstā sievietēm ir iekļauti arī lielie izmēri. Tas nozīmē, ka kolekcijas preču klāsts pieejams apģērbiem līdz XXL jeb 52/54. izmēram.

Rudens „Holly & Whyte” kolekcijas sievietēm un bērniem būs pieejamas visos Lindex veikalos un interneta veikalā lindex.com 8. septembrī.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com