Lindex“ iškilmingai pagerbs rašytoją ir dailininkę Tuvę Janson pristatydama nepakartojamą kolekciją „Troliai Mumiai“

Šiais metais žymiai rašytojai ir dailininkei Tuvei Janson būtų suėję 100 metų. Šią sukaktį „Lindex“ pažymės išleisdama išskirtinę kolekciją „Troliai Mumiai“; 10 procentų pelno, uždirbto prekiaujant šia kolekcija, bus skiriama paremti UNICEF veiklai, susijusiai su vaikų skatinimu įgyti žinių ir išmokti rašyti.

 

„Glaudžiai bendradarbiaudama su kitomis organizacijomis ir dizaineriais, „Lindex“ turi galimybę prisidėti prie geresnių sąlygų kūrimo mus supantiems žmonėms. Žinoma, apima dar geresnis jausmas  žinant, kad padėsime vaikams – juk vaikai yra didžiulė ir mūsų asmeninio, ir profesinio gyvenimo dalis“, – teigia „Lindex“ dizaino ir pirkimo direktorius Ingvar Larsson. „Lindex“ jau yra savo modeliuose naudojusi Trolių Mumių motyvų. Tačiau šiais metais bendrovė sukūrė nepakartojamą įvairiausių raštų drabužių kolekciją.

„Dirbau su naujomis medžiagomis, ieškojau kitokių audinių savybių, kokios, pavyzdžiui, būdingos melanžo tekstūrai. Stengiausi suteikti drabužių spalvoms giedros ir nepavaldumo laikui įspūdį, kad juos norėtųsi įsigyti ir išsaugoti ilgam. Tad kolekcijoje vyrauja pilka ir rausva melanžo, taip pat balkšva spalva. Kiekvieną rūbą galima vilkėti atskirai arba derinti su kitais“, – pasakoja „Lindex“ dizainerė Linda Sturesson.

Marginiuose matoma daug populiarių istorijos apie Trolius Mumius veikėjų, o 100 metų sukakčiai buvo specialiai sukurtas ir bendras jubiliejinis raštas. Be to, „Lindex“ yra sukūrusi ir savo ištisinį raštą, kuris kartojasi kai kuriuose drabužiuose.

Didžioji dalis kolekcijos pasiūta iš ekologiškos medvilnės; ją sudaro 15 modelių kūdikiams ir vaikams iki 122 cm. Kolekcija bus prekiaujama nuo 6-os savaitės visose „Lindex“ parduotuvėse ir internete (lindex.com).

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media