„Lindex“ kampanija su Matthew Williamsonu ir modeliu Karlie Kloss


Šį rudenį „Lindex“ vykdomos Matthew Williamsono kampanijos veidas – pasaulinio garso modelis Karlie Kloss. Kampanijos metu nuotraukose išvysime ir patį kolekcijos dizainerį Matthew Williamsoną. Kampanijos vaizdinė medžiaga, kurioje taip pat jaučiamas šios įdomios asmenybės, prisilietimas, buvo kuriama vienoje Londono studijoje. Nuotraukos mirga įvairiausiais raštais, marginiais ir dekoratyvinėmis detalėmis, puikiai derančiomis prie prabangios aprangos ir aksesuarų.

 

„Mane visuomet labai traukė praktiškas ir lengvabūdiškas žavesys. Tad mano kolekcijose gausu spalvų, raštų ir papuošimų, nes jie sukuria džiaugsmo ir optimizmo įspūdį“, – rašo Matthew Williamsonas „Stiliaus pojūtyje“.

Pastaruosius dvejus metus „Lindex“ artimai bendradarbiauja su britų reklamos agentūra „Saturday“, kuri taip pat yra kampanijos idėjos ir tikslo šalininkė. 

Kūrybos direktorius: Mooks Hanifiah

Modelis: Karlie Kloss

Stilistė: Veronique Didry

Fotografas: Giampalo Sgura

Režisierius: Andy Margetson

„Esu nepaprastai patenkintas Matthew Williamsono kampanija. Ji pasirodys įvairiuose kanaluose, taip pat žiniatinklyje ir kampanijos puslapyje, kuriame pateikiama įdomi ir išsami informacija apie dizainerį ir jo kolekciją. Kampaniją pradėjome prieš keletą savaičių, kai pristatėme pirkėjams pokyčius mūsų svetainėje, „Facebook“ ir „Instagram“ paskyrose, o svarbiausia – naujajame mūsų elektroniniame žurnale“, – pasakoja „Lindex“ koncepcijos ir rinkodaros skyriaus vadovas Johanas Hallinas.

Be Matthew Williamsono kolekcijos, „Lindex“ prekiaus ir specialiai šia proga sukurtais ir dizainerio pasirašytais marškinėliais su savitu užrašu „Show some love“ (liet. parodyk truputį meilės). Šis užrašas išreiškia visą kampanijos esmę, ypač žinant, kad visas pelnas, uždirbtas prekiaujant šiais marškinėliais, bus skiriamas kovai su krūties vėžiu. Nuo spalio 7 d. marškinėlius galėsite įsigyti visose „Lindex“ parduotuvėse ir interneto svetainėje.

 „Labai didžiuojuosi galėdamas pats prisidėti ir palaikyti „Lindex“ siekiant šio svarbaus, kilnaus tikslo ir įgyvendinant šią kampaniją“, – džiaugiasi Matthew Williamsonas.

Drabužių kolekcija spalio 4 d. bus pristatyta „Lindex“ parduotuvėje, esančioje PC „Akropolyje“, Vilniuje, ir interneto svetainėje www.lindex.com. 10 procentų nuo uždirbto pelno bus skiriama kovai su krūties vėžiu.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags: