„Lindex“ maudymosi kostiumėlių kolekcija „Very Victoria Silvstedt by Marie Meili“

Kadangi „Lindex“ apatinių drabužių kolekcija Very Victoria Silvstedt by MarieMeili sulaukė labai didelio pasisekimo, 2014 metų pavasarį bus pristatyta ir to paties pavadinimo maudymosi kostiumėlių kolekcija. Sukurti ją, kaip ir apatinių drabužių kolekciją, paskatino aktyvi Victorios gyvensena ir energinga asmenybė.

Victoria dažnai pozuoja fotografams gražiausiuose pasaulio paplūdimiuose, tad ji geriau negu bet kas kitas supranta, kaip svarbu vilkėti nuostabų maudymosi kostiumėlį.

„Kai nekeliauju, dažniausiai mane galima sutikti paplūdimyje! Man jis nėra vien poilsio vieta. Tai ir podiumas. Su savimi visad pasiimu keletą bikinių ir vientisų maudymosi kostiumėlių, kuriuos vilkėdama atrodau stilingai ir ilsėdamasi prie baseino, ir užsukusi į kokteilių vakarėlį!“ – pasakoja Victoria Silvstedt.

„Lindex“ maudymosi kostiumėlių kolekciją „Very Victoria Silvstedt“ sudaro 11 spalvingų bikinių, perteikiančių vasarišką Victorios mėgstamų Monako, Ibizos, Marbellos ir Taičio paplūdimių dvelksmą. Jie spalvingi, gražių raštų, pagaminti iš prabangių audinių, papuošti žaviomis detalėmis, tad kiekviena moteris ras sau tinkamą!

„Nekantriai laukiame naujojo „Lindex“ sezono ir šios puikios maudymosi kostiumėlių kolekcijos. Puošmenos ir siluetai traukte traukia akį ir leidžia į paplūdimį išsiruošusiai moteriai pasitikėti savimi. Manome, kad pirkėjoms tikrai patiks ši kolekcija“, – teigia „Lindex“ apatinių drabužių dizaino ir pirkimo skyriaus vadovė Inger Lundqvist.

Maudymosi kostiumėlių iš kolekcijos Very Victoria Silvstedt by MarieMeili bus galima įsigyti mūsų interneto parduotuvėje lindex.com ir „Lindex“ parduotuvėse Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje ir Rusijoje. Kolekcija bus pristatyta dviem etapais: 6-ą savaitę ir 11-ą savaitę.

Vieno maudymosi kostiumėlio kaina: 75- 120 LTL.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media