„Lindex“ mini Tarptautinę moters dieną pagerbdama tekstilės pramonės darbuotojas

Kovo 8 dieną „Lindex“ mini Tarptautinę moters dieną, pagerbdama tekstilės pramonės darbuotojas ir akcentuodama jų sveikatos svarbą. Tam skirta iniciatyva „HERhealth“, apimanti moterims skirtus mokymus ir švietimą sveikatos klausimais. 10 % nuo pardavimų kovo 8 dieną „Lindex“ skirs „HERhealth“.

“Pagrindinis mūsų verslo variklis „Lindex“ yra moterys. Didžioji dalis mūsų klientų, darbuotojų ir drabužius gaminančių pramonės darbuotojų yra moterys. Norime paminėti Tarptautinę moters dieną kartu su darbuotojomis ir klientėmis bei pagerbti mūsų drabužius kuriančias moteris,“ – komentuoja „Lindex“ tvarios plėtros vadovė Sara Winroth.

„Lindex“ su „HERhealth“ bendradarbiauja nuo 2012 metų, siekdama gerinti darbo sąlygas tekstilės pramonės darbuotojoms. „HERhealth“ iniciatyvą prižiūri BSR (angl. „Business for Social Responsibility“). Pagal ją tekstilės pramonės darbuotojoms rengiami mokymai sveikatos darbe klausimais, skirti atkreipti jų dėmesį ir suteikti daugiau informacijos apie sveikatos klausimus ir galimybę naudotis sveikatos priežiūros paslaugomis. Nuo „Lindex“ bendradarbiavimo su „HERhealth“ pradžios daugiau nei 13 000 moterų Bangladeše, Indijoje ir Pakistane buvo surengti mokymai sveikatos klausimais.

„Iniciatyva „HERhealth“ yra labai artima „Lindex“. Jau ne pirmi metai siekiame gerinti moterų padėtį darbe ir padėti vis didesniam jų skaičiui, todėl 10 % nuo savo pardavimų Tarptautinę moters dieną mes skirsime „HERhealth“, – teigia „Lindex“ tvarios plėtros vadovė Sara Winroth.

Šios lėšos bus panaudotos „HERhealth“ projektams Bangladeše, Kinijoje, Indijoje ir Mianmare. Daugiau apie „Lindex“ bendradarbiavimą su „HERhealth“ skaitykite čia.

Photo © BSR

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

 Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com

Subscribe

Media

Media