• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • „Lindex“ pagerbia moterų draugystę pavasarinėje apatinių drabužių kampanijoje

„Lindex“ pagerbia moterų draugystę pavasarinėje apatinių drabužių kampanijoje

Report this content

Šiais metais „Lindex“ darbuotojus ir klientus vėl kviečia prisidėti prie didžiosios „Bra-volution“ kampanijos, kurios centre šiemet – įkvepianti moteriška draugystė. Kampanija pristatys šešias moteris, kartu su artimomis draugėmis demonstruojančiomis pavasarinės kolekcijos apatinius drabužius.

Ankstesnių „Bra-volution“ kampanijų dalyvės buvo pakviestos dalyvauti atrankoje dar kartą ir šešios laimingosios finalo dalyvės laimėjo galimybę sau ir draugei vienai dienai tapti tikrais modeliais. Kampanija norima pagerbti tai, kas daro jų draugystę ypatingą ir suteikia jai jėgų.
„Tai mano nuostabioji mama. Jai gyvenime teko patirti nemažai vargo, tačiau kiekvieną dieną ji pasitinka su aukštai iškelta galva. Didžiuojuosi, kad esu jos duktė. Noriu pasinaudoti šia galimybe ir parodyti, kaip ją vertinu, noriu, kad ji jaustųsi graži, nes tokia ir yra,“ – teigia Rikke Karlsveen iš Norvegijos.
„Bra-volution“ koncepcija atskleidžia „Lindex“ siekį pritaikyti apatinių drabužių asortimentą įvairių sudėjimų moterims, – iniciatyvą jos sutiko itin palankiai, nes dėl to rasti sau tinkamo dydžio drabužius tapo dar paprasčiau. Šiais metais norą dalyvauti kampanijoje pareiškė daug kandidačių. Galimybę tapti modeliais laimėjo dalyvės iš Švedijos, Norvegijos, Suomijos ir Lietuvos.
„Bra-volution“ mane įkvėpė visada būti geriausia savo pačios versija. Todėl noriu grįžti ir pasidalinti šia patirtimi su jaunesne sese, kuriai tai tikrai bus teigiamas postūmis augant stipria ir savimi pasitikinčia moterimi,“ – teigia Monika Žilėnaitė iš Lietuvos.
Pavasariniai apatiniai drabužiai siūlomi švelnių pastelinių atspalvių su pilko melanžo akcentais. Tai romantiška ir moteriška švelnių audinių kolekcija
„Bra-volution“ ir pavasarinė kolekcija bus pristatyta visose „Lindex“ parduotuvėse ir svetainėje lindex.com vasario 9 dieną.

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

 Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com

Tags:

Subscribe