„Lindex“ paskelbė apie naują veiklos šaką vyrams – LXM

„Lindex“ plečia savo asortimentą ir 2013 m. spalio 14 d. interneto parduotuvėje atidaro vyriško apatinio trikotažo ir miegui skirtų rūbų skyrių.

„Lindex“ – vienas pirmaujančių Europoje mados tinklų, visada ieško būdų plėsti kolekcijas savo pirkėjams.  Todėl įmonė pristato kolekciją, kurios šūkiai yra: vyriškumas ir klasika bei šiuolaikinis dizainas, aukšta kokybė ir protinga kaina.  Be to, 95 proc. šios kolekcijos rūbų yra pagaminti iš ekologiškai tausių medžiagų.

Tiesą sakant, „Lindex“ apatinio trikotažo srityje dirba nuo XX a. 6 dešimtmečio pradžios, ir šiais metais vyrai taip pat turės galimybę dėvėti specialiai jiems sukurtus rūbus.   „Didelė mūsų patirtis apatinio trikotažo srityje suteikia puikią progą pristatyti iš geriausių medžiagų sukurtą kolekciją vyrams. Nekantrauju, kada pagaliau galėsiu dėvėti „Lindex“ rūbus!“, – sako „Lindex“ generalinis direktorius Göran Bille.

„Lindex“ sąmoningai siekia tvarios ateities, ir vienas iš daugelio būdų tai pasiekti yra tausesnių medžiagų naudojimas mūsų drabužiuose. Šioje kolekcijoje šis tikslas įgyvendintas 95 procentais“, – teigia Göran. Kolekciją sudaro marškinėliai, rantyti berankoviai marškinėliai, vienspalvės ir raštuotos kojinės, pižaminės kelnės ir keturių tipų trumpikės: šortukai, trumpikės, glaudės ir austi šortukai. 

„LXM visiškai atitinka mūsų plėtros tikslus ir bus labai malonu ir įdomu pasiūlyti šią seriją esamiems ir naujiems mūsų pirkėjams“, – teigia „Lindex“ apatinio trikotažo pirkimo skyriaus vadovė Inger Lundqvist.

Naują vyrams skirtą „Lindex“ kolekciją fotografavo pripažintas fotografas Benjamin Lennox, taip pat dirbęs su „Vogue UK“, „Interview“ ir „Numero“. Nuotraukoms pozuoja britų modelis Adam Cowie.

„Lindex LXM“ galima įsigyti nuo spalio 14 d. svetainėje www.lindex.com.  

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe