• news.cision.com/
  • LINDEX/
  • „Lindex“ praneša apie didžiausius visų laikų pardavimus ir rekordinį rezultatą

„Lindex“ praneša apie didžiausius visų laikų pardavimus ir rekordinį rezultatą

Report this content

Šiandien „Lindex“ pristatant preliminarią ketvirtojo ketvirčio ir visų 2021-ųjų metų ataskaitą, mados bendrovė praneša apie didžiausius visų laikų pardavimus ir geriausią pakoreguotąjį veiklos rezultatą bendrovės istorijoje. „Lindex“ didina pardavimus visais kanalais ir visose verslo srityse.

„Lindex“ veiklos rezultatas 2021 m. išaugo 114 proc. ir sudarė 690 MSEK – jis daugiau nei padvigubėjo, palyginus su 2020 m. ir 2019 m. (323 MSEK 2020 m., 340 MSEK 2019 m.). „Lindex“ pakoreguotasis veiklos rezultatas* 2021 m. išaugo 132 proc. ir sudarė 748 MSEK (323 MSEK 2020 m., 370 MSEK 2019 m.).


„Šiandien pranešame apie didžiausius visų laikų „Lindex“ pardavimus tiek per ketvirtąjį ketvirtį, tiek per visus 2021-uosius metus, ir apie geriausią pakoreguotą metinį rezultatą per „Lindex“ 68 metų istoriją. Tai išskirtinis pasiekimas, už kurį dėkojame fantastiškam darbuotojų atsidavimui, puikiam klientams skiriamam dėmesiui ir veržlumui,“ – sako generalinė direktorė Susanne Ehnbåge.


„Lindex“ ketvirtojo ketvirčio pardavimai išaugo 25,5 proc. vietos valiutomis ir 25,4 proc. SEK. Palyginus su tuo pačiu laikotarpiu 2019 metais, pardavimai išaugo 8,8 proc. vietos valiutomis. Visų 2021-ųjų metų pardavimai išaugo 16,8 proc. vietos valiutomis ir 15,9 proc. SEK. Palyginus su visu 2019 m. laikotarpiu, „Lindex“ pardavimai išaugo 4,1 proc. vietos valiuta ir auga geriau nei rinka visose Šiaurės pardavimų šalyse.


Mados įmonės pardavimo internetu apimtys ir toliau užtikrintai augo – 2021 m. jos išaugo 47,0 proc. Skaitmeniniai pardavimai sudarė 20,6 proc. visų „Lindex“ pardavimų 2021 m., palyginus su 15,6 proc. praėjusiais metais ir 6,6 proc. 2019 m.


„Padidinome pardavimus visais kanalais ir visose verslo srityse, nepaisant nuolatinių apribojimų ir sunkių iššūkių mūsų fizinėms parduotuvėms, kurios tam tikrose rinkose yra periodiškai uždaromos. Metus baigėme labai stipriai – ketvirtąjį ketvirtį pardavimai išaugo daugiau nei 25 proc. Stiprybės ženklas yra ir tai, kad mūsų pardavimai bei rezultatai išaugo, palyginus su 2019-aisiais – metais prieš pandemiją. Nepaprastai didžiuojuosi tuo, ką mes, „Lindex“, kartu taip sėkmingai pasiekėme,“ – sako Susanne Ehnbåge.


Per pastaruosius metus „Lindex“ padarė didelę pažangą įgyvendindama savo pažadą dėl tvarumo ir pereidama prie žiedinės ekonomikos. Naujų tvaraus verslo ir augimo galimybių kūrimas, o taip pat ir „Lindex“ investicijos į „Femtech“ yra svarbi mados bendrovės darbo dalis. 


„Tapsmas „Femtech“ pramonės dalimi su „Female Engineering“ prekės ženklu – tai jaudinanti investicija, kurią įgyvendindami pasitelkiame technologijas ir inovacijas bei teikiame moterų poreikius tenkinančius pasiūlymus ir kuriame naujas tvaraus augimo galimybes. Esame transformacijos kelyje ir turime didelių ambicijų toliau būti pasauline, prekės ženklo vedama ir tvaria mados bendrove. Siekdami užtikrinti žymų augimą ir tęsti perėjimą prie tvaresnio, stipriu pelningumu pasižyminčio verslo, vadovaudamiesi savo ilgalaike strategija ateinančiais metais planuojame įgyvendinti daug strateginių investicijų. Tai svarbios investicijos, kurios sukurs ilgalaikį atsparumą nuolat besikeičiančioje pramonėje, kurioje ir toliau išliksime stiprūs ir gerai įsitvirtinę,“ – sako Susanne Ehnbåge.

* „Lindex“ veiklos rezultatas ir pakoreguotas veiklos rezultatas pateikiami neįtraukiant IFRS16 nuomos sutarčių.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Sandra Balčiūtė
Komunikacijos ir tvarumo specialistė
Phone: +370 617 45 235
E-mail: sandra.balciute@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 450 fizinių parduotuvIų 19 šalių ir internetinę parduotuvę. „Lindex“ verslo koncepcija – mada ir tvarumu besidominčioms moterims pasiūlyti įkvepiančius ir už prienamą kainą drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. ”Lindex”  auga ir stiprina savo prekės ženklą bei dalyvauja tarptautinėse mados platformose. Kompanijos tvarumo pažadas ateinančioms kartoms – įkvėpti ir įgalinti moteris visame pasaulyje, gerbti ir tausoti gamtą bei užtikrinti žmogaus teisių laikymąsi.  „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com/lt 

Subscribe

Media

Media