„Lindex“ pristato „Pink Collection“

Remdama kovą su krūties vėžiu, „Lindex“ spalio mėnesį pristatys originalaus dizaino kolekciją ir 10 % jos prekių mažmeninės kainos paaukos vėžio tyrimams.

Ankstesniais metais „Lindex“ bendradarbiavo su tarptautinio lygmens dizaineriais, tokiais kaip Missoni, Matthew Williamsonas ir Jean Paul Gaultier, tačiau šiais metais nusprendė pristatyti savo pačios komandos sukurtą kolekciją „Pink Collection“.

„Sukurti šių metų kolekciją patikėjome savo dizaineriams. „Pink Collection“ – tai šiuolaikiška, moteriška, ryški kolekcija, kurią sudaro kruopščiai atrinkti žavingų spalvų drabužiai ir aksesuarai. Nepaprastai džiaugiamės, kad šiais metais prie kovos su krūties vėžiu prisidedame pristatydami savo pačių sukurtą kolekciją“, – sako Annika Hedin, „Lindex“ dizaino vadovė.

„Pink Collection“ sudaro 19 aprangos elementų ir aksesuarų iš švelnių, megztų ir austų audinių, išmargintų madingiausiomis šio rudens spalvomis – nuo gilaus Burgundijos raudonio iki švelnios rožinės. Į kolekciją įtraukta ir rožinė apyrankė – visas už šiuos papuošalus gautas pelnas bus skirtas vėžio tyrimams. Apyrankė iš odos ir metalo pagaminta Švedijoje, naudojant aplinkai palankią apdorojimo techniką.

„Lindex“ keturioliktus metus iš eilės remia kovą su krūties vėžiu. Lietuvoje aukos bus skirtos Nacionaliniam vėžio institutui ir Nacionalinei krūties ligų asociacijai. Visose „Lindex“ parduotuvėse bus galima rasti ne tik „Pink Collection“ prekių, bet ir rožinių kaspinų.

„Lindex“ kolekcija „Pink Collection“ parduotuvėse ir lindex.com pasirodys spalio 6 d.    

Kampanijos informacija Kūrybos vadovas: Mooks Hanifiah, „Wednesday Agency“ Fotografas: Cuneyt Akeroglu Modeliai: Alek Wek, Ashley Graham, Toni Garrn, Candice Huffine, Cora Emmanuel Stilistė: Caroline Newell Plaukų stilistas: Angelo Seminara Makiažo specialistė: Gemma Smith-Edhouse

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

 Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com

Subscribe