„Lindex“ pristato apatinio trikotažo kolekciją Very Victoria Silvstedt

Rugsėjo mėnesį „Lindex“ parduotuvėse, apatinio trikotažo skyriuose, pasirodys Marie Meili sukurta nauja gundančių ir šiuolaikiškų, skirtingoms progoms tinkančių liemenėlių ir kelnaičių kolekcija Very Victoria Silvstedt.

– Visuomet tikėjau, kad jeigu gyvenime jauti begalinę aistrą kokiam nors dalykui, turi ją puoselėti. Mano aistra – apatinis trikotažas! Todėl nepaprastai džiaugiuosi būdama šios kolekcijos mūza – juk ją sudaro tiek gražių apatinių drabužių, kuriuos trokšta turėti kiekviena moteris, – teigia Victoria Silvstedt.

Kolekcija Very Victoria Silvstedt sukurta turint galvoje apatinio trikotažo patogumą ir, tuo pat metu, puošnumą, kuris išliktų 24 valandas per parą. Kalbant apie patogumą, didžiausias dėmesys buvo skiriamas biusto linijai – sukurtos 5 pagrindinių formų liemenėlės, kurios leis moterims atrodyti natūraliai arba vizualiai padidins krūtinę iki įspūdingo, dukart didesnio už tikrąjį, dydžio. Šios penkių formų liemenėlės vadinasi Diva, Voltage, Venus, VIP ir Divine. 

– Manome, kad Victoria Silvstedt – labai savimi pasitikinti moteris, kuriai nuoširdžiai patinka ši kolekcija. Ji geriau negu bet kas kitas supranta, kaip svarbu vilkėti fantastiškais apatiniais drabužiais ir kaip jie pagerina bendrą įvaizdį, – tvirtina Inger Lundqvist, bendrovės „Lindex“ apatinio trikotažo dizaino ir pirkimų skyriaus vadovė.

Vilkėdama Very Victoria Silvstedt trikotažą, kiekviena moteris jausis labai moteriška ir nuostabi, nesvarbu, ar ji žengtų raudonuoju kilimu, ar išgyventų kasdienę intymumo akimirką.

Svetainėje www.lindex.com kolekcija bus pristatyta rugsėjo 16 d.  

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

„Lindex“ yra viena iš pirmaujančių Europos mados tinklų, turinti daugiau kaip 470 parduotuvių 16 rinkų. Mūsų verslo koncepcija – siūlyti įkvepiančią ir prieinamą madą. „Lindex“ pasirinkimas apima daugybę mados koncepcijų, susijusių su moterų, vaikų apranga ir apatiniu trikotažu moterims, kurios domisi mada. „Lindex“ yra Suomijos „Stockmann Group“ dalis. Daugiau informacijos galite rasti adresu: www.lindex.com

Tags:

Subscribe

Media

Media