„Lindex“ rudens kolekcijos veidai – didesnių dydžių modeliai Ashley Graham ir Candice Huffine

Šį rudenį „Lindex“ visas savo drabužių linijas papildo didesnių dydžių modeliais – tai reiškia, kad ankstesnė didesnių dydžių linija „Generous“ bus panaikinta. Pagrindiniai rudens kolekcijos veidai – Ashley Graham ir Candice Huffine.

„Norime, kad visų dydžių moterys jaustųsi puikiai ir galėtų rinktis bet kurios mūsų linijos prekes. Šie pokyčiai pavers mūsų kolekcijas labiau įkvepiančiomis, jos tiks gausesniam klienčių būriui. Iš klienčių jau sulaukėme nuostabių teigiamų įvertinimų – tai aiškiai rodo, kad iniciatyva sėkminga“, – sako Annika Hedin, „Lindex“ dizaino vadovė.

Kampanijos Fall Fashion Heroes dėmesio centre – 5 rudens drabužinės žvaigždės. Tai megztinis su baliono formos rankovėmis, palaidinė su varpelio formos rankovėmis ir laisvai krentančia iškirpte, megzta suknelė, apteptos trumpos kelnės ir džinsai. Spalvų spektras – nuo gilios burgundiškos ir degintos umbros iki oranžinės ir šviesiai rožinės. 

„Nuostabu, kad „Lindex“ kolekcijas papildo didesnių dydžių modeliais. Fotosesija buvo pribloškianti. Kampanijai atrinkti labai skirtingi modeliai – aikštelėje siautė tikra moteriškumo šventė“, – apie fotosesiją pasakoja Ashley Graham. 

Kampaniją pristato ne tik Graham bei Huffine, bet ir supermodeliai Alek Wek, Toni Garrn ir Cora Emmanuel.   

„Lindex“ kolekcija Fall Fashion Heroes visose parduotuvėse ir lindex.com pasirodys rugsėjo 22 d.

Kūrybos vadovas; Mooks Hanifiah, „Wednesday Agency“ Fotografas: Cuneyt Akeroglu Modeliai: Alek Wek, Ashley Graham, Toni Garrn, Candice Huffine, Cora Emmanuel Stilistė: Caroline Newell Plaukų stilistas: Angelo Seminara Makiažo specialistė: Gemma Smith-Edhouse

Jei pageidaujate peržiūrėti daugiau ir didesnės skyros vaizdų, apsilankykite „Lindex“ naujienų skyriuje.
Sekite mūsų naujienas! Prenumeruokite „Lindex“ naujienų pranešimus ir sekite „Lindex“ naujienas socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos teiraukitės:

 Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

„Lindex“ yra vienas pirmaujančių mados prekių tinklų Europoje, turintis maždaug 490 parduotuvių 18 šalių. „Lindex“ verslo koncepcija – mada besidominčioms moterims siūlyti įkvepiančius ir įperkamus drabužius. Parduotuvėse galima rasti kelių skirtingų linijų drabužių moterims ir vaikams, apatinio trikotažo ir kosmetikos. 42 % prekių pagamintos iš tvarių medžiagų. Iki 2020 m. „Lindex“ planuoja šią dalį padidinti iki 80 %. „We Make Fashion Feel Good“ – tai „Lindex“ komunikacijos koncepcija, aiškiai atspindinti tinklo veiklą ir vertybes. „Lindex“ priklauso Suomijos biržoje registruotai „Stockmann“ grupei. Daugiau informacijos rasite www.lindex.com

Subscribe