Lindex 2015. gada pavasara kolekcija „Extended”

Report this content

Viena no galvenajām tendencēm šī pavasara kolekcijā „Extended” ir vienkāršība. Tā atspoguļo mūsu dzīvesveidu, kurā atgriežamies pie pamatvērtībām, kas ir tik svarīgas šajā spriedzes un informācijas pārbagātajā pasaulē.

„Mūsu ideālo apģērbu meklējumi, lai izveidotu garderobi ar nedaudziem, bet izciliem apģērbiem un maksimālām kombinēšanas iespējām, ir nepārtraukts proces,” atklāj Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Kolekcijas „Extended” siluets ir viegls un tīrs, apģērbi ir ieturēti neitrālos toņos. Brīvi un pagarināti silueti kalpo par pamatu ērtam apģērbam un apdrukām, kuras ir iedvesmojusi daba — šajā kolekcijā redzēsiet akmens, okeāna un koku motīvus.

Galvenie elementi šī pavasara kolekcijā ir krekls, savelkama jostasvieta, austs T-krekls, melnbaltas apdrukas un bikšusvārki ar saīsinātām starām.

Pavasara kolekcija „Extended” Lindex veikalā t/c Galerija Centrs un interneta veikalā lindex.com nonāks marta sākumā.

Vairāk attēlu aplūkojiet šeit:

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: