Lindex 2015. gada pavasara/vasaras kolekcija

Lindex pavasara un vasaras kolekcijā galvenā uzmanība ir pievērsta „Jaunajai klasikai”, „Sportiskajam akcentam”, kā arī „Apjomiem un garumiem”

 „2015. gada pavasara/vasaras tendencēs vērojams rotaļīgums un silueti, kas paver iespēju jaunām apjomīgā un apspīlētā, saīsinātā un pagarinātā apģērba kombinācijām. Šajā sezonā galvenais apģērbs ir krekls ar dažāda veida dizainu. Neatkarīgi no tā, kāda stila piekritēja esat, krekls kalpos par garderobes pamatapģērbu,” atklāj Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.    

„Jaunā klasika” ir klasiski apģērbi, kas atsvaidzināti ar jauniem akcentiem; paralēlās tēmas ir minimālisms un pamatapģērbs. Šis stils ir tīrs un pieklusināts, kolekcijā ir iekļauti klasiskie pamatapģērbi, piemēram, krekls kopā ar sievišķīgām mežģīnēm zem tā, gaisīgs caurspīdīgums, veidojot garas apģērbu kārtas uz āra apģērba, žaketēm, viendaļīgiem kostīmiem un viscaur balta apģērba.

„Sportiskais akcents” piešķir šai kolekcijai sportiskumu, un tajā ir iekļauti arī sporta apģērbi. Galvenie elementi ir sporta jaka, svārki pāri legingiem un stilu papildinošās kedas. Stila pamatā ir virsmas un grafiskās apdrukas.

„Apjomi un garumi” rotaļājas ar jaunām kombinācijām, kas siluetu padara interesantu — piemēram, saīsinātas staras, kombinēti dažādi garumi, apjomīgs krekliņš kopā ar apjomīgām biksēm. Galvenie elementi ir apmetnis, jauna veida drapējums ar mezgliem, kā arī bikšusvārki.

Krāsu palete galvenokārt ir ieturēta pelēkos, bēšos, dabiskos un neitrālos toņos, kuri apvienojumā ar koši baltu krāsu piešķir atsvaidzinošu izskatu!

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 480 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: