Lindex 2015. gada rudens galerija

Lindex rudens kolekcijā ir vērojamas brīvu un garu apģērba kārtu kombinācijas, mākslinieciskas apdrukas, kā arī liels uzsvars likts uz krāsām, biksēm un svārkiem.

„Siluetu interesantu padara izsmalcinātas apģērba kārtas, piemēram, klājot garu pāri garam, svārkus pāri biksēm vai veidojot daudzas apģērbu kārtas. Svārki un bikses acīmredzami ir galvenajā uzmanības lokā, un šiem iecienītajiem apģērbiem ir aizraujošas formas, garumi un audumi,” atklāj Nina Stārka (Nina Starck), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Rudens kolekcija ir veltīta ne vien biksēm un svārkiem, bet arī krāsu daudzveidībai. Paletē ir daudz klusinātu rudens toņu, piemēram, rūsganais, sinepju un bēšais.

„Mūsu apģērbi ilgu laiku ir bijuši melnbalti un neitrālās krāsās, tāpēc šie rudens toņi lieliski atsvaidzinās rudens garderobi,” piebilst Nina Stārka.

Visām jaunajām biksēm nevainojami piestāvēs džemperi (lielākajai daļai no tiem ir augsta apkakle). To var vilkt kā aktuālo apģērba augšdaļu, vai arī tas var vīdēt zem bezpiedurkņu jakas vai krekliņa.

Arī džinsi būs pieejami dažādos siluetos: aktuālākie ir modeļi ar augstu jostasvietu un ar konusveida starām. Veidojot stilu, mums ļoti iepatikās dubultais džinsu salikums (džinsi kopā ar džinsu auduma apģērba augšdaļu).

Video skatiet šeit https://www.hightail.com/download/bXBZck85NEh0Nit5VmNUQw

Lai skatītu augstas kvalitātes galeriju attēlus, apmeklējiet: 

Lindex 2015. gada rudens/ziemas kolekcijas galeriju
Radošais direktors: Dankans Vuds (Duncan Woods), Wednesday Agency
Fotogrāfs: Frīda Marklunda (Frida Marklund)
Stilists: Terēza Ortiza (Tereza Ortiz)
Modele: Egle Tvirbutaite (Egle Tvirbutaite)
Matu sakārtojums un grims: Viktorija Sorensdotere (Viktoria Sörensdotter)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion brands, with approximately 470 stores in 17 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is part of the Finnish-listed Stockmann Group. More information is available at www.lindex.com