Lindex 2016. gada pavasara/vasaras kolekcijas galerijas

Report this content

Lindex pavasara kolekciju raksturo tīru krāsu kombinācijas, dažādi zilie toņi, ilgtspējīgie džinsi un atsvaidzināts pagājušā gadsimta 70. gadu stils.

„Šopavasar aktuāls ir sievišķīgs un reizē lakonisks izskats. Pamatapģērbs ir džemperis, kuram tiek pieskaņoti pārējie aktuālie apģērbi. Mums patīk spēlēties ar 70. gadu audumiem un siluetiem un iedvesmoties no tādām ikonām kā Fransuāza Hārdija (Françoise Hardy), Lorēna Hatona (Lauren Hutton) un Bridžita Bardo (Brigit Bardot) — spēcīgām sievietēm, kuras iemieso mūsdienu tendenču būtību,” saka Kamila Šmita (Camilla Schmidt), Lindex konceptuālā dizainere.

Pavasara kolekcijai raksturīgas ir brīvas staras, plati svārki, tunikas, apģērbu komplekti un džemperi. Svarīgi ir arī ilgtspējīgie džinsi — tie būs aktuāli visu pavasari.

Radošais direktors: Dankans Vuds (Duncan Woods), Wednesday Agency
Fotogrāfs: Aleksanders Dāls (Alexander Dahl)
Modele: Karolīna Sanderhofa (Carolin Sunderhauf), Elite
Stila veidošana: Terēza Ortiza (Tereza Ortiz)
Grims: Žozefīna Zarmena (Josefina Zarmén)
Matu sakārtojums: Karolīna Līdberga (Karolina Liedberg)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 490 veikaliem 168 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: