Lindex 2017. gada kolekcija „Tomorrow”, autore Evelīna Kēgo

Report this content

Lindex ar lepnumu paziņo, ka Lindex labākā dizaina idejas godalgas ieguvēja ir Evelīna Kēgo un par godu šim notikumam tiek laista klajā kolekcija „Tomorrow”, kas ir izstrādāta sadarbībā ar Zviedrijas tekstildizaina skolām ar mērķi sniegt atbalstu jaunajiem dizaineriem.

„Sajūta, iegūstot Lindex godalgu par labāko dizaina ideju, ir fantastiska! Kolekcijas galvenais akcents ir mijiedarbība starp trikotāžas auduma un apdrukāta trikotāžas auduma slāņiem apģērbos, kā arī krāsu savstarpējās ietekmes meklējumi. Sadarbība ar Lindex man sniedza iespēju darboties plašākā mērogā un iepazīstināt ar saviem darbiem daudz plašāku mērķauditoriju,” saka godalgas ieguvēja Evelīna Kēgo.
„Tomorrow” ir vizuāli enerģētiska un apjomīga kolekcija, kurā panākts smalks līdzsvars starp blīvām un caurspīdīgām virsmām. Tēls ir eksperimentāls, māksliniecisks un krāsains, un kolekcijā ietilpst 5 unikāli apģērba gabali, kurus var valkāt, gan savstarpēji kombinējot, gan katru atsevišķi.
Kolekcijas „Tomorrow” koncepcija ir tapusi Lindex atbalstītajā Zviedrijas Tekstildizaina augstskolā, kas nodrošina apmācību un izpēti tekstila un dizaina jomā. Lindex atbalsta izglītību, kurā tiek radīta izpratne par dizaina procesu un profesionālismu no mazumtirdzniecības skatpunkta, un Lindex ir arī galvenais diplomdarbu modes skates sponsors. Iniciatīvas mērķis ir sniegt atbalstu jaunajiem dizaineriem. Godalgas ieguvējs saņem stipendiju 50 000 SEK apmērā, kā arī iespēju izveidot unikālu kolekciju sadarbībā ar Lindex.
Lindex kolekcija „Tomorrow”, kuras autore ir Evelīna Kēgo, būs pieejama pārdošanā, sākot no 2. februāra atsevišķos Lindex veikalos Zviedrijā, Norvēģijā, Somijā, Apvienotajā Karalistē, Igaunijā, Čehijas Republikā, Slovākijā, kā arī tiešsaistes veikalā vietnē lindex.com.

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com