Lindex 2017. gada pavasara kolekcijas galerija

Report this content

Izteiksmīgas krāsas un aizraujoša rakstu kombinācija. Lindex 2017. gada pavasara/vasaras kolekcijā skandināvu romantiskais svaigums tiekas ar Āzijas un Āfrikas motīviem. Lindex ir izveidojis visu laiku iekārojamāko kolekciju, kuru raksturo spēcīgas krāsas — silti dzeltenā, tumši zilā, tumšbrūnā un oranžā.

„Lindex 2017. gada pavasara kolekcijā mēs redzam pilnīgi jaunu izteiksmi, ko ir iedvesmojusi visa pasaule. Tajā ir moderna afrikāņu ornamentu interpretācija, detaļas un krāsas. Mēs esam radījuši jaunu un interesantu pavasara kolekciju, kas sniedz plašas kombinēšanas iespējas,” saka Annika Hedina (Annika Hedin), Lindex dizaina nodaļas vadītāja.

Galvenie apģērbi, kas raksturo pavasara garderobi, ir jauni klasisko kreklu modeļi, kas ir papildināti ar jaunām detaļām — aukliņām un platām aprocēm, kimono ar interesantām apdrukām un jaunām krāsu kombinācijām, kā arī platās bikses ar sānu ielaidumiem. Pavasara siluets ir nedaudz palielināta izmēra, tomēr ļoti sievišķīgs, ar izteiktu vidukli vai atsegtiem pleciem. Kolekcijas detaļās vērojamas arī sportiskas iezīmes — savelkamās auklas, rāvējslēdzēji, svītras un aksesuāri, piemēram, cepure ar nagu un jaunā jostas soma.

Fotogrāfs — Pīters Gerke (Peter Gehrke) Stiliste — Džesika Pusete (Jessica Pousette)/Lindex studija Modele — Džia Tanga (Gia Tang)

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karīna Žīgure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com