Lindex a By Malina společně vytvářejí dokonalý šatník pro dovolenou.

Společnost Lindex a švédská módní značka By Malina spolupracují na vytvoření šatníku s 26 oděvy, který obsahuje vše, co potřebujete na dovolenou. Silný umělecký výraz značky By Malina, který se vyznačuje jasnými barvami a nádhernými potisky, se snoubí se světem společnosti Lindex. Kolekce bude k dostání online a ve vybraných prodejnách na všech trzích společnosti Lindex od 9. května 2019.„Jsme velmi hrdí na naši spolupráci se značkou By Malina. Milujeme originální design značky By Malina s různými barvami a potisky. Máme pocit, že nové přístupy ke skandinávskému designu a radost z uměleckých vyjádření našim zákazníkům budou vyhovovat. Společně jsme vytvořili dokonalou letní kolekci s krásnými plavkami, které budou sedět různým postavám, a také slušivými a praktickými oděvy, které můžete nosit na pláži i na letních večírcích,“ uvádí Madelene Ullbro, manažerka designu a nákupu z oddělení spodního prádla společnosti Lindex.

Kolekce se vyznačuje splývavými, objemnými, a přesto ženskými modely a obsahuje kousky na celý letní den – od pobytu na pláži přes večeři až po účast na večírcích. Osm kusů konfekčních oděvů včetně maxi šatů, šortek a halenky, košile a kaftanu. Třináct modelů plavek, bikin i jednodílných plavek v nových, neotřelých střizích včetně ručníku, šátku a plážové kabelky i kosmetické taštičky.

Značka By Malina vytváří jedinečné potisky pro každé roční období. Tyto potisky jsou nedílnou součástí jejího barevného a energického světa. Značka By Malina vytvořila pro spolupráci se společností Lindex dva jedinečné potisky. Jeden potisk zobrazuje krásné mušle v zemitých odstínech a druhý je inspirován džunglí a obsahuje řadu palem a listů v korálové a světle modré barvě.

Zakladatelka značky By Malina Malin Ek Andrén čerpá inspiraci z různých zajímavých lokalit po celém světě. Inspirace pro kolekci společnosti Lindex pramení v horkém středozemním podnebí.

„Kolekce byla inspirována teplým Středomořím. Tenká a lehoučká látka je navržena pro pohodlné nošení. V průběhu let jsem často cítila, že balení na dovolenou je obtížné. S touto kolekcí oděvů bych to chtěla změnit. Jsou to jednoduše ty nejlepší věci, které si s sebou na letní dovolenou můžete vzít!“ říká Malin Ek Andrén, zakladatelka značky By Malina.

Kampaň nafotily tři : Nina Sandbech z Norska, AJ Odudu z Velké Británie a  Margaux Dietz ze Švédska.

Kolekce bude k dostání v prodejnách Lindex OC Palladium Praha, Lindex OC Nový Smíchov Praha, Lindex Atrium Flóra, a na lindex.com od 9. května 2019.

Pro více aio kolekci Lindex By Malina a vysoké rozlišení obrazu, navštivte Lindex Newsroom
Novinky! Přihlásit se k odběru tiskových zpráv Lindex a sledovat nás v sociálních médiích


Pro více informací prosím kontaktujte: Jana Hrušovská, Lindex, jana.hrusovska@lindex.com

Lindex je jedním z předních evropských módních řetězců a provozuje cca 475 obchodů v 17 zemích. Obchodním konceptem firmy Lindex je nabízet inspirativní a dostupnou módu ženám, které se o ni zajímají. Sortiment firmy sestává z několika různých konceptů dámské módy, dětské módy, spodního prádla a kosmetiky. Padesát procent produktů firmy je vyrobeno z obnovitelných zdrojů a Lindex se zavázal, že do roku 2020 to bude plných 80 %.  Lindex je součástí skupiny Stockmann registrované ve Finsku. Více informací se dozvíte na www.lindex.com.

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels, franchise and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com