Lindex alustab müüki Zalandos

Report this content

Lindex jätkab oma digilaienemist ja alustab tegevust Zalandos. Rootsi moefirmal ning Euroopa juhtival moe- ja elustiiliplatvormil on ühine vundament: tugev kliendikesksus ja kõrged ambitsioonid jätkusuutlikkuses.

 

„Oleme väga elevil Zalandos müügi alustamise üle, mis on väga kliendikeskne platvorm ning pöörab suurt tähelepanu jätkusuutlikkusele. Klient tähendab meile Lindexis kõike ning me ootame kohtumist nii praeguste kui uute klientidega, et pakkuda neile Lindexi fantastilisi tooteid,“ lausub Sophie Ready, Lindexi kolmandate osapoolte e-kaubanduse juht.

Selle suve alguseks on Lindexi kõigi ärivaldkondade tooted – naisterõivad, lasterõivad ja pesu – Zalandos saadaval. Oma koha kindlustamine tugeva ülemaailmse moekaubamärgina on Lindexi peamisi fookusi ja see partnerlus on moefirma digitaalse laienemise järgmine samm.

Oma enam kui 29 miljoni kliendiga 17 riigist on Zalando Euroopa juhtiv moe ja elustiili internetiplatvorm. Äsja tegi ettevõte teatavaks oma uue jätkusuutlikkuse strateegia ja eesmärgi saada säästvaks moeplatvormiks, millel on inimestele ja planeedile positiivne mõju.

„Oleme väga rõõmsad uue partnerluse üle Lindexiga. Lindex on populaarne naistekaubamärk tugeva fookusega mitmekesisusel ja jätkusuutlikkusel. See sobib väga hästi kokku üha kasvava nõudlusega Skandinaavia moe järele meie platvormil ning meie suuremate jõupingutustega jätkusuutlikkuse saavutamisel. Lindex on seega meie pakutavale suurepärane täiendus, mis võimaldab meil teha sammu meie eesmärgi poole: saada Euroopas moe ja elustiili alguspunktiks,“ sõnab Kenneth Melchior, Zalando Põhja-Euroopa juht.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Kaisa Vaher
PR & Communication Executive
Tel: +372 5695 1633
E-mail: 
Kaisa.Vaher@lindex.com

Lindex on oma 460 kauplusega 18 turul Euroopa üks juhtivaid moekette. Lindexi ärikontseptsioon on pakkuda moeteadlikele naistele inspireerivat ja tasukohast moodi. Kaubavalik sisaldab erinevaid naiste- ja lasterõivaste kollektsioone, aluspesu ja kosmeetikat. Lindex on kasvamas, seda nii oma kanalites kui ka koos ülemaailmse moe platvormiga. Lindex´i jätkusuutlik lubadus on teha muudatus järgmise generatsiooni jaoks - inspireerides naisi, austades planeeti ning pidades kinni inimõigustest. Lindex on Soome börsil noteeritud Stockmann grupi tütarettevõte. Täpsemat teavet leiate veebilehelt http://lindex.com/ee

Subscribe

Media

Media