Lindex annetab 1,2 eurot võitluseks rinnavähiga

Juba 11. aastat on Lindex koos oma klientidega andnud oma panuse võitlusse rinnavähiga. Sel aastal koguti rinnavähiuuringuks 1,2 miljonit eurot (Eestis me kogusime 7573 eurot). Nende 11 aasta jooksul on Lindexi panus kokku olnud 8,1 miljonit. Raha suunatakse peamiselt vähiuuringute toetamiseks, rinnavähi teadlikkuse suurendamiseks ja avalikkuse teadlikkuse suurendamiseks olulistel teemadel.

Sel aastal tegi Lindex koostööd Briti disaineri Matthew Williamsoniga ning annetas 10% selle ainulaadse kollektsiooni müügitulust kogumistöö heaks. Suure panuse andis hea tulemuse saavutamisel roosa käevõru ja T-särk, millele on oma autogrammi andnud Briti disainer, samuti selle aasta Roosa Lint, mille kujundasid Helene ja Elsa Billgren, ja mille müügitulu läks tervenisti heategevuseks.  

 

"Olen tõepoolest uhke Lindexi ja meie klientide panuse üle võitluses rinnavähiga. Paljud Lindexi töötajad ja meie kliendid on naised, seega on väga meeldiv, et saame midagi naiste heaks teha. See teema on mulle südamelähedane ja moodustab suure osa Lindexi CSR-tööst," ütleb Lindexi tegevjuht Göran Bille.   

Lindex  Eesti toetab kohalikku vähiliitu.  “Eesti Vähiliit on Lindexile südamest tänulik jätkuva toetuse eest. Meil on suur rõõm kuulda, et Lindexi Roosa Lindi kampaaniat saatis taas edu. Eestis diagnoositakse igal aastal ligikaudu 650 rinnavähi esmasjuhtu, kusjuures aasta-aastalt on suurenenud haigusjuhtumite osakaal nooremate naiste hulgas. Seetõttu on Lindexi annetus oluline osa meie rinnavähi ennetustegevuses.“ ütleb Eesti Vähiliidu juhatuse esimees Maie Egipt.

Rohkemate ja kõrgresolutsiooniga piltide vaatamiseks külastage Lindex Newsroomi .

Jälgige meie uudiseid! Tellige Lindexi pressiteated ja jälgige meid sotsiaalmeedias.

Lisateabe saamiseks võtke ühendust:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex on Euroopa üks juhtivaid moekette enam kui 470 kauplusega 16 riigis. Meie põhimõte on pakkuda inspireerivat ja taskukohast moodi. Lindexi tootevalikus on moeteadlikele naistele rida moekontseptsioone naisterõivaste, lasterõivaste ja pesuesemete osas. Lindex kuulub Soomes registreeritud Stockmanni gruppi. Lisateavet saab veebilehelt www.lindex.com

Tags:

About Us

Lindex is one of Europe's leading fashion company, with approximately 460 stores in 18 markets and sales online. Lindex offers inspiring and affordable fashion for the fashion interested and conscious woman. The assortment includes several different concepts within women's wear, kids' wear, lingerie and cosmetics. Lindex is growing, both in own channels and together with global fashion platforms. Lindex sustainability promise is to make a difference for future generations by empowering women, respecting the planet and ensuring human rights. Lindex is a fully owned subsidiary of STOCKMANN plc. More information is available at www.lindex.com

Subscribe

Media

Media