Lindex atzīmē Starptautisko sieviešu dienu, īpaši izceļot tekstilrūpniecībā strādājošās sievietes

8. martā Lindex atzīmē Starptautisko sieviešu dienu, izceļot tekstilrūpniecībā strādājošās sievietes un projektu „HERhealth” — iniciatīvu, kas nodrošina tekstilrūpniecībā strādājošo sieviešu izglītošanu un apmācību veselības jautājumos. Projektam „HERhealth” Lindex ziedos 10% no 8. Marta pārdošanas ieņēmumiem.

„Lindex darbību nodrošina tieši sievietes. Vairākums mūsu klientu, darbinieku un tekstilrūpniecības strādnieku, kas izgatavo mūsu apģērbus, ir sievietes. Mēs vēlamies atzīmēt Starptautisko sieviešu dienu kopā ar saviem klientiem un darbiniekiem un īpaši izcelt sievietes, kuras izgatavo mūsu apģērbus,” saka Lindex ilgtspējības vadītāja Sāra Vinrota (Sara Winroth).

Lindex piedalās iniciatīvā „HERhealth” kopš 2012. gada ar mērķi uzlabot tekstilrūpniecībā strādājošo sieviešu darba apstākļus. „HERhealth” iniciatīvu vada organizācija “Bizness sociālajai atbildībai”. Šī iniciatīva nodrošina tekstilrūpniecībā strādājošo sieviešu izglītošanu un apmācību veselības jautājumos, lai palielinātu viņu informētību par veselības problēmām un piekļuvi veselības pakalpojumiem. Kopš Lindex sāka sadarbību ar „HERhealth”, aptuveni 13 000 sieviešu Bangladešā, Indijā un Pakistānā ir izglītotas un apmācītas veselības jautājumos.

„„HERhealth” iniciatīva ir ļoti tuva Lindex būtībai. Mēs apņēmīgi iesaistāmies tajā jau vairākus gadus. Lai uzrunātu vēl vairāk sieviešu, Starptautiskajā sieviešu dienā mēs „HERhealth” ziedosim 10% no saviem pārdošanas ieņēmumiem,” saka Lindex ilgtspējības vadītāja Sāra Vinrota (Sara Winroth).

Ziedojums tiks izmantots „HERhealth” projektiem Bangladešā, Ķīnā, Indijā un Mjanmā. Vairāk par Lindex partnerību ar „HERhealth” lasiet šeit.

Photo © BSR

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Karina Zigure
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: karina.zigure@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar aptuveni 480 veikaliem 17 valstīs. Lindex biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošas modes preces par pieejamām cenām sievietēm, kuras interesējas par modi. Sieviešu apģērbu, bērnu apģērbu, apakšveļas un kosmētikas sortimentu veido vairāki uzņēmuma zīmoli. 42 procenti no sortimenta ir izgatavoti no ilgtspējīgiem materiāliem, un Lindex mērķis ir līdz 2020. gadam sasniegt 80 %. Lindex vēstījums „Mūsu mode dāvā patīkamas izjūtas” skaidri pauž uzņēmuma veikumu un vērtības. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Subscribe

Media

Media