Lindex darbinieces modeļu lomā

Report this content

Šajā pavasarī Lindex meklēja modeles darbinieču vidū unikālai pavasara apakšveļas kampaņai „Bra-volution”. Interese bija liela, un atlasē, kas notika Stokholmā, piedalījās 45 darbinieces. Piecas no viņām tika izvēlētas par modelēm unikālai fotosesijai Londonā, Spring Studios.

Sākumā meitenes bija diezgan sanervozējušās, bet, līdzko nokļuva kameras priekšā, viņas bija uzdevuma augstumos un burtiski mirdzēja. Viņas visas izskatās burvīgi: fotogrāfijas runā pašas par sevi! „Visas piecas meitenes izskatās labāk, nekā mēs varējām iedomāties!” atzīst Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), aģentūras Wednesday radošais direktors.

Londonā uzņemtās fotogrāfijas būs redzamas galvenajā kampaņā, kas sāksies 5. maijā dažādos kanālos: interneta reklāmu veidā, mazumtirdzniecības veikalos un interneta veikalā visos Lindex tirgos.

„Daudzām sievietēm ir grūti atrast krūšturi, kas ideāli pieguļ. Pateicoties mūsu revolucionārajam jaunajam apakšveļas prezentēšanas veidam, klientes turpmāk varēs iegādāties krūšturus vieglāk, ātrāk un ērtāk gan veikalos, gan interneta veikalā lindex.com,” stāsta Ingers Lundkvists (Inger Lundqvist), Lindex Apakšveļas nodaļas dizaina un iepirkumu vadītājs.

Jaunā krūšturu kolekcija būs pieejama Lindex veikalos un interneta veikalā no 5. maija.

Lindex modeles

Petra, pārdevēja asistente no Bratislavas (Slovākija)

Rikke, pārdevēja asistente no Oslo (Norvēģija)

Rebeka, kontroliere no galvenā biroja Oslo (Norvēģija)

Johanna no galvenā iepirkumu biroja Gēteborgā (Zviedrija)

Sigita, veikala vadītāja no Viļņas (Lietuva)

Radošais direktors: Mūks Hanifaija (Mooks Hanifiah), Wednesday Creative Agency

Fotoattēli uzņemti: Londonā, Spring Studios

Lai skatītu attēlus labākā kvalitātē, apmeklējiet sadaļu Lindex jaunumi
Jaunumi! Abonējiet Lindex preses relīzes un sekojiet līdzi jaunākajai informācijai sociālajos medijos

Lai iegūtu papildinformāciju, sazinieties ar:

Ilze Rubene
Marketing Coordinator, Baltic States
Phone: 371 67436728
E-mail: ilze.rubene@lindex.com

Lindex ir viens no vadošajiem modes preču tīkliem Eiropā ar vairāk nekā 470 veikaliem 16 valstīs. Mūsu biznesa koncepcija ir piedāvāt iedvesmojošu modi par pieejamu cenu. Sievietes, kuras interesējas par modi, Lindex modes preču klāstā atradīs dažādas modes koncepcijas — sieviešu, bērnu un apakšveļas nodaļās. Lindex ir daļa no somu pārstāvētās Stockmann grupas. Papildinformācija ir pieejama vietnē www.lindex.com

Tags: